به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی طلوع کرمانشاه؛ سردار منوچهر امان الهی ظهر امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران، در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان اظهارداشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر ۲۱۲ کیلوگرم تریاک را در بار خیار کشف کردند.

سردار منوچهر امان اللهی افزود: در پی دریافت اخباری مبنی بر انتقال یک محموله مواد مخدر در پوشش تره بار به کرمانشاه، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

امان اللهی بیان داشت: با پیگیری فراوان متوجه شدیم که این باند قاچاق مواد مخدر قصد انتقال محموله ۲۱۲ کیلویی تریاک از استان های شرقی کشور به کرمانشاه را دارند که ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از اطلاع از موضوع، خودرو حامل مواد مخدر را پس از مدتی تعقیب نامحسوس در حوالی شهر ماهیدشت متوقف کردند.

وی با اشاره به اینکه اعضای این باند ۲۱۲ کیلوگرم تریاک را به طرز ماهرانه ای در بار خیار جاسازی کرده بودند گفت: تاکنون سه نفر از اعضای این باند دستگیر شده اند و اقدام های اطلاعاتی و عملیاتی به منظور دستگیری دیگر اعضای باند همچنان ادامه دارد.

امان اللهی تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کرمانشاه کشف و ضبط شده که نسبت به مشابه سال گذشته بیش از ۲۰۰ درصد رشد داشته است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در خاتمه سخنانش گفت: در هفته گذشته بیش از ۲۷۵ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک در استان کرمانشاه کشف شده است.

گزارش از: الهه فرهادی