سید مسلم امیری، سرمربی تیم ملی کبدی جوانان در گفتگو با خبرنگار طلوع کرمانشاه، اظهار داشت: به منظور خدمت رسانی به زلزله زدگان استان کرمانشاه تقریباً هر هفته، در مناطق آسیب دیده استان به ویژه سرپل حضور حضور فعال داشتیم و تلاش ما بر این بود تا قدری از آلام زلزله زدگان بکاهیم.

وی بیان کرد: کبدی‌کاران استان با همکاری و مساعدت اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه، اقدام به تهیه اقلامی همچون مواد غذایی، شیرخشک و چادر و پوشاک و لباس گرم و… نمودند و میان زلزله زدگان توزیع کردند.

این مربی کرمانشاهی اظهار کرد: کمک رسانی به زلزله زدگان استان کرمانشاه را همچنان ادامه خواهیم داد و از هیچ کوششی برای خدمت رسانی به آسیب دیدگان دریغ نخواهیم کرد.

امیری افزود: شهرک فقیرنشین زعفرانی سرپل ذهاب یکی از مناطقی بود که کمکهای انسان دوستانه را با مساعدت اداره کل ورزش و جوانان استان را به آن منطقه ارسال و توزیع نمودیم. این شهرک پیش از زلزله نیز مردمانی فقیری داشت و از قشر کارگر زحمتکش و کم درآمد بودند و درحال حاضر نیز که سرپناهی ندارد، چند محموله موادغذایی کنسروی، پوشاک، پتو، چادر، لباس کودک و اسباب بازی و شیرخشک میان اهالی توزیع نمودیم.

وی بیان کرد: کمک‌های مذکور که به سرپل ذهاب انجام شد، از سوی مدیر کل ورزش استان کرمانشاه آقای ارسلان حسینی بود و ان شاءالله این رویه خدمت رسانی ادامه خواهد داشت.

انتهلی پیام /