مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان کرمانشاه گفت: این رقابت‌ها در ۵ رشته ورزشیدارت، تیراندازی با تفنگ بادی، شطرنج، تنیس روی میز و شنا به صورت همزمان در کرمانشاه و ۳۰ مرکز استان دیگر برگزار شد.
جلیل رحیمی صدر، مدیر صندوق بازنشستگی کرمانشاه با اشاره به نفرات برتر در رشته‌های پنجگانه، گفت: در مسابقات تیراندازی با تفنگ بادی، در بخش آقایان، ایرج مرادین و در بخش بانوان فاطمه نورآیند اول شد.
وی ادامه داد: در مسابقات تنیس روی میزدر بخش بانوان منظر الیاسی و در بخش آقایان یداله هرمزی نژاد مقام‌های اول را از آن خود کردند. 
مدیر صندوق بازنشستگی کرمانشاه همچنین به نتایج مسابقات شطرنج اشاره کردوگفت: در بخش آقایان مسعود میرمعینی به مقام قهرمانی ودربخش خانم‌ها طیبه بهرامی، به مقام برتر رسید.
وی با اشاره به نتایج مسابقات شنا در دومین جشنواره ورزش بازنشستگان کشوری استان کرمانشاه گفت: دراین مسابقات در بخش خانم‌ها، در رشته کرال زیر ۶۵ سال، پروانه عطایی، اول شدو در گروه بالای ۶۵ سال نیز فریده زرنگار به مقام برتر دست یافت. در رشته شنای قورباغه زیر ۶۵ سال هم شکوفه زرنگار اول شد.
رحیمی صدر افزود: مسابقات شنای آقایان نیز در رشته کرال سینه و در گروه زیر ۶۵ سال برگزار شد وحسین مراد دبیریان، اول شد. در گروه آقایان بالای ۶۵ سال نیز کامران فقیهی برسکوی اول ایستاد.
وی گفت: در شنای قورباغه بالای ۶۵ سال نیز منصور بازغی اول و در گروه زیر ۶۵ سال محمدرسول پاک قدم اول شد.