به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طلوع کرمانشاه، سرهنگ “همتعلی شکری” فرمانده انتظامی هرسین اظهار داشت: در پی شکایت اداره منابع طبیعی شهرستان مبنی بر اینکه فردی اقدام به زمین خواری و تصرف اراضی ملی به مساحت ۶۴ هزار و ۶۰۰ متر مربع در بخش مرکزی این شهرستان کرده است، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: پس از تحقیقات و احراز وقوع جرم با هماهنگی مقام قضایی متهم دستگیر و نسبت به استرداد زمین به منابع طبیعی اقدام شد.

فرمانده نیروی انتظامی هرسین افزود: کارشناسان منابع طبیعی ارزش زمین های تصرف شده را بیش از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال ارزیابی کردند.

سرهنگ شکری اظهار داشت: انتظامی شهرستان به صورت ویژه برخورد با زمین خواران و دست اندازان به منابع و اراضی ملی را در دستور کار خود قرار داده است.

کشف ۷۶ فقره سرقت در ۴۸ ساعت

سرهنگ “حسین براری” توضیح داد: ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه در ۴۸ ساعت گذشته طرح ضربتی مقابله با سرقت را اجرایی کردند.

وی با بیان اینکه در پی انجام این طرح ۷۶ مورد سرقت کشف و ۵۸ سارق دستگیر شدند، گفت: ۲۷ فقره از این سرقت ها مربوط به سرقت قطعات خودرو، ۳۲ فقره مربوط به سرقت داخل خودرو و مابقی مربوط به سایر عناوین سرقت هستند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه اعلام کرد: در ۴۸ ساعت گذشته ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه ۵۶ دستگاه خودرو و موتورسیکلت را توقیف و ۱۲ قاچاقچی را نیز دستگیر کردند.

سرهنگ براری با بیان اینکه از تمام توان خود به منظور مقابله با سرقت استفاده خواهیم کرد، گفت: خوشبختانه پلیس توانسته است با اقدامات شبانه روز خود روند افزایش وقوع سرقت در شهرستان کرمانشاه را کاهش دهد.

وی اعلام کرد: انتظامی شهرستان کرمانشاه با استفاده از تمامی ظرفیت های درون و برون سازمانی به دنبال کاهش محسوس وقوع سرقت و مقابله با باند های سرقت است.

کشف بیش از ۱۶۴هزار عدد مواد محترقه در کرمانشاه

 سرهنگ” حسین براری” اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه در راستای طرح مبارزه با کالای قاچاق و کسب خبری مبنی بر اینکه افرادی در امر قاچاق مواد محترقه فعالیت دارند موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا ماموران کلانتری ۲۵ دولت آباد و ۲۶ آزادگان موفق شدند ۲ نفر از عوامل اصلی توزیع کننده مواد محترقه را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی نسبت به دستگیری آنان اقدام کنند.

این مقام انتظامی عنوان کرد: ماموران پس از بازرسی از منزل متهمان ۱۶۴هزار و ۶۰۸ عدد مواد محترقه غیر مجاز کشف کردند.
سرهنگ براری با اشاره به دستگیری ۲ متهم در این زمینه افزود: محموله کشف شده به اداره مبارزه با کالای قاچاق استان تحویل شد.