به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طلوع کرمانشاه، شهردار کرمانشاه با اشاره به سخنان یکی از اعضای شورای این شهر گفت: باتوجه به اینکه جناب آقای غلامرضا امیری و دیگر اعضای شورای شهر از نمایندگان اخلاق مدار و باتجربه  شورای اسلامی شهر کرمانشاه هستند قطعا مباحثی که از طرف ایشان و دیگر نمایندگان شورا مطرح می شود برگرفته از دلسوزی و تعهد اخلاقی این عزیزان است.

مهندس آرش رضایی تأکید کرد: من به عنوان شهردار کرمانشاه و همکارانم در مدیریت شهری، خود را موظف می دانیم مباحثی را که درخصوص مشکلات شهر و نیز مطالبات پرسنل سختکوش شهرداری مطرح می شود، بصورت جدی پیگیری نماییم.

وی افزود: قطعا حمایت نمایندگان مردم فهیم و تلاش شبانه روزی همکاران زحمتکش و پرتلاشم در مدیریت شهری، این شرایط سخت را به زودی پشت سر خواهیم گذاشت و برای سربلندی نام کرمانشاه و کرمانشاهی و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان عزیز و نیز همکاران و پرسنل زحمتکش شهرداری از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

 وی افزود: از تمام ظرفیت های موجود برای ارائه بهترین خدمات نهایت بهره را در فضایی صمیمی و دوستانه با نمایندگان مردم کرمانشاه در پارلمان محلی خواهیم برد.

مهندس رضایی تأکید کرد: نمایندگان مردم کرمانشاه در شورای اسلامی شهر همواره جهت پیشبرد امور، حمایت های لازم از لوایح شهرداری را انجام داده اند که جا دارد بنده به نمایندگی از مجموعه مدیریت شهری کرمانشاه کمال تقدیر و تشکر را از این عزیزان داشته باشم.

شهردار کرمانشاه تصریح کرد: امیدوارم که در شرایطی که به نوروز نزدیک می شویم بتوانیم در جلسات بیشتر  و در جوی صمیمی و دوستانه، کرمانشاه را برای میزبانی و پذیرایی از مسافران نوروزی آماده نماییم.