آرش رضایی گفت: خوشبختانه در تالار مذاکره “سرمایه گذاری در حوزه شهری” که به میزبانی پردیس تهران و با حضور سرمایه گذاران داخلی و ۱۵کشور به عنوان سرمایه گذاران خارجی برگزار شد، بعد از انجام مذاکرات بسیار توانستیم با چندین شرکت داخلی و خارجی امضای تفاهم‌نامه داشته باشیم.

وی افزود: در دو روز برگزاری این برنامه مذاکرات فشرده‌ای با تعداد زیادی از شرکت‌های حاضر داشتیم و در روز پایانی چهار تفاهم نامه با سرمایه گذاران داخلی و خارجی به امضا رساندیم.

شهردار کرمانشاه از انعقاد تفاهم با شرکت “دوسوس” فرانسه در خصوص طراحی و ساخت ساختمان نماد کرمانشاه و بافت فرسوده و نیز طراحی ترمینال جدید شهر در زمینی به مساحت  ۱۴ هکتار خبر داد.

وی افزود: همچنین تفاهم نامه دیگری میان شهرداری کرمانشاه با شرکت “سارتوری” ایتالیا جهت احداث دو شهرسازی سرپوشیده و روباز در محل سراب قنبر به امضا رسید.

وی تصریح کرد: این شرکت هفته بعد برای انجام مذاکرات با جزییات بیشتر به کرمانشاه می‌آید.

رضایی تصریح کرد: تفاهم نامه دیگری نیز با شرکت داخلی در زمینه آموزش و مشاوره در خصوص برنامه های اقتصادی شهرداری به امضا رسید.

شهردار کرمانشاه خاطرنشان کرد: چهارمین تفاهم نامه نیز میان شهرداری کرمانشاه با یک سرمایه گذار داخلی در حوزه عمران شهری و ساخت و ساز و نوسازی در بافت فرسوده به امضا رسید.

رضایی خاطرنشان کرد: هر چهار شرکت در دو هفته آینده با برنامه زمانبندی مشخص، جهت انجام مذاکرات بیشتر به کرمانشاه می آیند.

 

 

 

 

منبع: ایسنا