به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طلوع کرمانشاه سرهنگ بهروز سرتیپ نیا اظهار داشت: هدف پلیس ایجاد رضایتمندی و خوشحالی شهروندان است و بایدتمام سعی و تلاش بر این باشد که با برخورد با هنجارشکنان اجتماعی و برهم زنندگان نظم و امنیت، این آرامش و شادابی را به مردم هدیه دهیم.

سرهنگ سرتیپ نیا افزود: از ابتدای سال تا پایان بهمن ماه سرقت مغازه ۶۸درصد، اماکن دولتی ۱۰ درصد، محتویات داخل خودرو ۳۸ درصد، احشام ۳۶درصد، جیب بری ۵۰درصد و سایر سرقتها ۳۵درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش وقوع پیدا کنند. 

این مقام انتظامی افزود: در این مدن کشفیات سرقت داخل خودرو ۳۴ درصد ،خودرو ۱۰۰درصد،موتور سیکلت ۵۰درصد،کیف قاپی ۱۰۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد داشته است و همچنین در رابطه با کشفیات انواع مواد مخدر در این مدت ۱۱۴ نفر دستگیر و چهار باند تهیه و توزیع مواد مخدر متلاشی شده اند.

سرهنگ سرتیپ نیا گفت: در این مدت ۳۰۲ فقره انواع سرقت در شهرستان توسط عوامل انتظامی و پلیس های تخصصی کشف شده است که در این رابطه ۱۹۴ نفر مجرم دستگیر و پس از اثبات جرم روانه زندان شده اند.

وی با اشاره به ضرورت مشارکت عمومی در ارتقای امنیت پایدار، اظهارداشت: بهره مندی از ظرفیت خود مردم در قالب شورا های پیشگیری از آسیب های اجتماعی ، معتمد پلیس، همیاران و پلیس های افتخاری از جمله اقدامات مشارکت محور نیروی انتظامی است که در این زمینه محصولات آموزشی ،فرهنگی در قالب های مختلف تهیه و دراختیار علاقمندان قرار داده شده است.