پروانه صفری در گفتگو با خبرنگار طلوع کرمانشاه، اظهار داشت: هوای استان کرمانشاه، قسمتی ابری در برخی نقاط مه آلود که پیش بینی می شود طی ساعات آینده شاهد کاهش غلظت آن باشیم.

وی بیان کرد: عبور متناوب امواج سامانۀ ناپایدار حاکم در جو منطقه، هوای استان همچنان تا صبح روز چهارشنبه قسمتی تا نیمه ابری در بعضی ساعات همراه با افزایش ابر، بارندگی، وزش باد، گاهی اوقات رعدوبرق و احتمالاً رگبار تگرگ پیش بینی می گردد.

صفری گفت: بارش که از بعدازظهر فردا و طی ساعاتی از روز سه شنبه و در نواحی شمالغرب و غربی استان نمود بیشتری خواهد داشت، بویژه در مناطق یاد شده؛ سبب آبگرفتگی معابر عمومی و احتمالاً بالا آمدن آب رودخانه ها می گردد.

وی افزود: بارندگی علاوه بر ارتفاعات ممکن است در برخی از نواحی سردسیر به شکل برف نیز مشاهده گردد. در روزهای پنجشنبه و جمعه نیز پدیده قابل توجهی برای سطح استان پیش بینی نمی شود.

صفری بیان کرد: سومار با بیشینه دمای ۱۷ درجه سانتیگراد گرم ترین نقطه استان، سنقر با کمینه ۰ درجه سانتیگراد سردترین، کرمانشاه بین کمینه ۲ و بیشینه ۱۱ اعلام شده است.

مدیر روابط عمومی هواشناسی استان کرمانشاه اضافه کرد: شب گذشته دمای هوا در سردترین ساعت در تازه آباد ۴، گیلانغرب ۶ و سرپل ذهاب ۷ و قصر شیرین ۸ درجه سانتیگراد گزارش شده اند.