ناصرسلیمی در نشست مجمع عمومی هیات هندبال استان که با حضور  رئیس فدراسیون هندبال برگزا رشد، با بیان اینکه در یازده ماهه امسال ۱۹ هندبالیست کرمانشاهی در رده های سنی مختلف به اردوهای تیم ملی دعوت شدند،  اظهار کرد: در این مدت ۱۲ مربی و ورزشکار کرمانشاهی به عضویت تیم های ملی هندبال درآمدند. 

وی ادامه داد: درحال حاضر ۳۰ مربی مرد و ۱۲ مربی زن در سطح شهرستانهای استان فعالیت می کنند. 

رئیس هیات هندبال استان تصریح کرد: همچنین ۱۳ کمیته استعدادیابی هندبال در سطح شهرستانهای استان تشکیل شده است. 

وی با بیان اینکه امسال ۴۵۶ ورزشکار سازمان یافته در رشته هندبال داشته ایم، گفت: تعداد ورزشکاران هندبالیست استان خصوصا در شهرستانها بیش از این تعداد است، اما بیمه نشده اند.

سلیمی از وجود حدود هشت باشگاه آموزش هندبال در سطح استان خبر داد و تاکید کرد: البته از این تعداد تنها سه باشگاه فعال هستند که از این وضعیت ناراضی هستیم. 

وی برگزاری مسابقات داخلی با کیفیت بیشتر، تقویت هندبال بانوان، برگزاری اردوهای آمادگی پیش از اعزام به مسابقات، برگزاری کلاس های داوری و مربیگری در رده های مختلف، آموزش مینی هندبال و حضور در مسابقات کشور را از مهمترین برنامه های هیات هندبال استان در سال ۹۷ اعلام کرد. 

رئیس هیات هندبال استان یادآورشد: برای اجرای برنامه های این هیات در سال آینده نزدیک به ۳۵۰ میلیون تومان اعتبار نیاز دارد. 

وی به پتانسیل های بالای ورزش هندبال در استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: متاسفانه به دلیل نداشتن اسپانسر و مشکلات مالی بسیاری از تیم ها را به مسابقات اعزام نمی کنیم. 

سلیمی اضافه کرد: در سالجاری سه مورد میزبانی مسابقات و اردوهای تیم ملی و نیز بیش از هفت مورد اعزام به مسابقات کشوری داشتیم. 

وی در پایان با بیان اینکه تیم هندبال اسلام آباد غرب در مسابقات لیگ دسته یک کشور که بهمن برگزارشد به مقام سوم  دست یافت، از رئیس فدراسیون هندبال خواست اجازه حضور این تیم در لیگ برتر را صادر کند.