*کرمانشاه از پتانسیل بسیار خوبی برای سرمایه‌گذاری برخوردار است

وی تصریح کرد: در حوزه گردشگری، کرمانشاه با ۴ هزار و ۲۰۰  اثر تاریخی ثبت ملی دارای یک پتانسیل بسیار بزرگ است، همچنین با ثبت جهانی منظر طبیعی اورامانات، کرمانشاه دارای یک ثروت بی‌بدیل در  عرصه بوم‌گردی خواهد شد.

کرمانشاه دارای معادن قیر طبیعی بی‌نظیری است که به گفته بازوند، استان کرمانشاه از پتانسیل بسیار خوبی برای سرمایه‌گذاری برخوردار است.

این مقام عالی دولت در استان کرمانشاه اضافه کرد: کرمانشاه همچنین قطب تولید پتروشیمی در ایران است و می‌تواند بخشی از نیازهای بازار برزیل را تامین کند.
 
وی تبادل کالا به کالا یک نقطه مثبت و راهکار مناسب در شرایط فعلی تحریم‌ها دانست و گفت: استقبال سفیر برزیل از توسعه همکاری میان پارلمان اقتصادی این کشور و پارلمان بخش خصوصی کرمانشاه خوشحال کننده است و امیدواریم فعالان اقتصادی ۲ طرف بتوانند یک بستر مناسب برای افزایش مبادلات تجاری ۲ کشور فراهم کنند.

گفتنی است، اهدای بسته فرهنگی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در کرمانشاه توسط هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه به سانتوز سفیر برزیل در ایران در پایان نشست امروز صورت گرفت.

بازوند، استاندار کرمانشاه در حاشیه این مراسم، اظهار داشت: امیدواریم یکی از نتایج این نشست استقبال سرمایه‌گذاران برزیل برای سرمایه‌گذاری در کرمانشاه باشد‌.

سانتوز، سفیر برزیل نیز در ادامه از بازوند و هیأت اقتصادی وی دعوت کرد که برای بازدید از صنایع برزیل به این کشور سفر کنند/فارس