غلامرضا رضایی از آماده باش ۱۷۰ آتش‌نشان کرمانشاهی برای «چهارشنبه سوری» امسال خبر داد و گفت: نیروهای ما در ۱۰ ایستگاه آتش نشانی آماده مقابله حوادث احتمالی این شب هستند.

وی تصریح و خاطرنشان کرد: متاسفانه هر ساله شاهد حوادثی ناشی از بی احتیاطی مردم و به ویژه جوانان در «چهارشنبه سوری» هستیم، لذا نیروهای ما برای جلوگیری از خسارات این حوادث با تمام قدرت در حال آماده باش هستند.

مدیرعامل آتش نشانی کرمانشاه از پوشش ویژه محلات ۲۲ بهمن، نوبهار، فردوسی، بلوار سجاد و کسری در شب چهارشنبه سوری خبر داد و گفت: به دلیل تجربیات سنوات گذشته و رخ دادن عمده آتش سوزی ها و حوادث در محلات مذکور این محلات به صورت ویژه توسط آتش نشانان پوشش داده می‌شوند.

وی عمده آتش‌سوزی های سال گذشته را در اثر استفاده از موادمحترقه دانست و گفت: بیشترین آتش سوزی هایی که سال گذشته به ما گزارش شد مربوط به آتش زدن درختان و سطل‌های زباله بوده است.

رضایی خاطرنشان کرد: در آتش سوزی های سال گذشته اعم از درخت، سطل زباله، منزل مسکونی و… و. یک نفر مجروح شد.

وی خطاب به والدین و خانواده‌ها خواستار مراقبت از فرزندان شد و گفت: والدین مراقب رفتارهای مشکوک فرزندان طی روزهای پایانی سال به ویژه روز چهارشنبه سوری باشند تا شاهد بروز حوادث خطرناک چون سنوات گذشته نباشیم.