افشین حسنی در گفت و گو با خبرنگار طلوع کرمانشاه اظهار کرد: متاسفانه در این چند ساله از حمایت مسئولان استان محروم مانده ایم و تقاضاهای ما برای کمک بی نتیجه بوده است.

حسنی خاطرنشان کرد: تیم بعثت متعلق به بنده یا شخص دیگری نیست بلکه تیم این استان است و انبوه هواداران آن نیز انتظار دارند تا مسئولان به این باشگاه هم نگاهی داشته باشند.

وی ادامه داد: یعثت کرمانشاه تنها نماینده فوتبال استان در رقابت های لیگ باشگاه های کشور است اما متاسفانه هیچ توجهی به آن نمی شود و مسئولان از کمک های معنوی نیز دریغ می ورزند.

مدیرعامل باشگاه بعثت کرمانشاه افزود: سایر استان ها که چند تیم در لیگ های مختلف دارند از همه نوع کمکی از سوی مسئولان استانشان بهره مند می شوند اما متاسفانه در کرمانشاه به تنها تیم شهر و استان هیچ کمکی نمی شود.

حسنی در ادامه گفت: با این حال سعی می کنیم با کمک هواداران و رسانه ها امسال به ناکامی خود پایان داده و با کسب ننتایج لازم بتوانیم راهی مسابقات لیگ آزادگان در فصل آینده شویم.

وی خاطرنشان کرد: امسال تیم خوبی بسته ایم و با جذب نفرات لازم یکی از تیم های مدعی گروه هستیم و امیدواری زیادی می رود تا امسال جزو صعودکنندگان به دور دوم و در نهایت لیگ یک باشیم.