بهمن خسروانی گفت:با توجه به فرا رسیدن ایام مبارک نوروز و افزایش تردد وجابجایی مسافران در استان، کلیه راه‌ها و محور‌ها با هدف ارتقای رفاه حال مسافران و کاربران جاده‌ای تجهیز شد.
وی با تاکید بر تاثیر بکار گیری دوربین‌های ثبت تخلف سرعت در رعایت سرعت مجاز از سوی رانندگان و کاهش خطرات و تصادفات ناشی از این امر افزود: امسال ۲۸ دوربین در محور‌های سراسر استان، به ویژه در راه‌های اصلی و مقاطع حساس جهت کنترل سرعت خودرو‌ها فعال است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ضمن اشاره به اقدامات تجهیزی در راه‌های استان گفت:ارتقا و نگهداری ۱۲۸ کیلومتر سیستم روشنایی راه‌های استان و احیای ۳ مقطع حساس شامل دو دستگاه تونل و گردنه چهارزبر، آشکارسازی دماغه‌ها در ۳۵ نقطه استان ونصب ۵ کیلومتر حفاظ‌های بتنی از جمله اقدامات صورت گرفته این اداره کل می‌باشد.
خسروانی افزود:اجرای ۱۸۰ کیلومتر خط کشی سطح راه‌های استان، نصب ۲ هزار و ۵۵۰ عدد علائم ایمنی، شستشوی ۶۰ هزار عدد علائم در طول تمام راه‌ها بعد از هر مرحله بارندگی، ارتقاء و نگهداری ۸۴۲ دستگاه سیستم چراغ چشمک زن، نصب ۱۶۰ متر مربع تابلو اطلاعاتی از دیگر اقدامات و تجهیزات جاده‌ای است که انجام شده است.
وی همچنین به آماده سازی ۳۵ راهدارخانه و مرکز اداره در سطح استان جهت اسکان موقت و اقامه نماز مسافران اشاره کرد و گفت:تعداد ۳۵۰ دستگاه ماشین آلات و بیش از ۴۵۰ راهدار در قالب ۵۴ اکیپ امداد نوروزی بصورت مستمر در جاده‌ها جهت خدمات رسانی به مسافران آمادگی کامل دارند.