محمد منصوری در گفت و گو با خبرنگار طلوع کرمانشاه اظهار داشت: سال افزون یکی از ۱۴ ورزشکار اعزامی ایران به این رقابت هاست و در نقش پاسور برای کشورمان به میدان خواهد رفت.

وی ادامه داد: هفتمین دوره مسابقات والیبال جام قهرمانان جهان از ۲۱ تا ۲۶ شهریورماه به مدت شش روز به میزبانی ژاپن برگزار می‌شود.

منصوری افزود: در این رقابت ها ۶ کشور ژاپن، ایران، فرانسه، برزیل، آمریکا و ایتالیا حضور دارند و به صورت دوره ای باهم رقابت می کنند.

رئیس هیات والیبال کرمانشاه ادامه داد: تیم کشورمان در نخستین مسابقه روز ۲۱ شهریور به مصاف ایتالیا و در دومین مسابقه روز ۲۲ شهریور نیز با آمریکا دیدار می کند.

وی همچنین با ابراز رضایت از آمادگی سال افزون بازیکن کرمانشاهی تیم ملی والیبال، گفت: وی از ابتدای سال جاری به صورت مرتیب در اردوها و رقابت های مختلف همراه تیم ملی بوده است و شرایط خوبی دارد.

منصوری ادامه داد: سال افزون جانشین بسیار خوبی برای سعید معروف پاسور اول تیم ملی است و در مسابقات گذشته نشان داده که می تواند بازیکن قابل اتکایی برای کشورمان باشد.

** شرایط خوبی برای حضور در مسابقات جام قهرمانان جهان دارم
فرهاد سال افزون بازیکن کرمانشاهی تیم ملی نیز پیش از اعزام به رقابت های جام قهرمانان جهان، گفت: خوشبختانه شرایط خوبی برای حضور در این رقابت ها دارم و تلاش می کنم بازی های خوبی را برای کشورم به نمایش بگذارم.

وی ادامه داد: پس از مسابقات لیگ جهانی و انتخابی جهان که اخیرا پشت سرگذاشتیم تمرینات خود را به صورت مرتب دنبال کردیم و همه بازیکنان در شرایط آمادگی خوبی به سر می برند.

سال افزون با بیان اینکه بهترین های جهان و قهرمانان قاره های مختلف در این رقابت ها حضور دارند، گفت: هر مسابقه حکم فینال را دارد و امیدوارم تیم ایران سربلند از این مسابقات خارج شود.

بازیکن کرمانشاهی تیم ملی والیبال در عین حال از تیم های آمریکا، فرانسه و ایتالیا به عنوان مهمترین رقبای ایران در رقابت های جام قهرمانان جهان یاد کرد.