وی در اولین مسابقه با نتیجه ۹ بر صفر از سد ورزشکار ترکیه ای گذشت و در دومین مسابقه نیز ۶ بر صفر مقابل نماینده اسپانیا پیروز شد تا به دور سوم صعود کرده و در این مرحله هم چهار بر یک از سد ورزشکار مصری گذشت.
چهارمین مسابقه خدابخشی برابر نماینده سوئیس بود که توانست هشت بر صفر پیروز شود، وی در مسابقه پنجم خود هم ۳ بر ۲ مقابل حریفی از کوزوو صاحب برتری شد و در مسابقه ششم نیز ۹ بر یک حریف مقدونیه ای را از پیش رو برداشت.
نماینده کرمانشاهی وزن ۸۴+ کیلوگرم ایران در مرحله یک چهارم نهایی ۲ بر یک از سد حریفی از چین تاپیه گذشت و توانست به نیمه نهایی راه یابد اما در این مرحخله ۲ بر صفر نتیجه را به حریف ترکیه ای واگذار و به دیدار رده بندی راه یافت.
خدابخشی در مرحله رده بندی توانست مقابل نماینده قزاقستان صاحب برتری ۴ بر یک شده و مدال برنز را تصاحب کند.

** تلاش هامون برای کسب مدال
هامون درفشی پور یکی دیگر از کاراته کاهای کرمانشاهی حاضر در لیگ جهانی هم با ۴ پیروزی و یک شکست به جدول شانس مجدد برای کسب مدال برنز راه یافته است.
نماینده وزن ۶۷- کیلوگرم کاراته ایران ۲ مسابه ابتدایی خود را با نتایج ۹ بر صفر و ۵ بر صفر به ترتیب مقابل حریفانی از اوکراین و ایتالیا پیروز شد و در سومین مبارزه هم ۳ بر صفر نماینده روسیه را از پیش رو برداشت.
وی در مبارزه چهارم ۹ بر صفر مقابل نماینده انگلیس پیروز شد ولی در بازی پنجم یک بر صفر نتیجه را به ورزشکار ژاپنی واگذار کرد اما با توجه به راهیابی این کاراته کا به فینال، درفشی پور هم به جدول شانس مجدد رفت تا در آن گروه امشب به مبارزاتش برای کسب مدال برنز ادامه دهد.

**حذف آقایی از لیگ جهانی
در وزن ۶۸+ کیلوگرم بانوان محدثه آقایی کاراته کا کرمانشاهی با یک پیروزی و یک باخت راه به جایی نبرد و زوتر از حد انتظار از مسابقات خداحافظی کرد.
وی ابتدا ۴ بر یک حریفی از آفریقای جنوبی را شکست داد اما در مبارزه دوم ۴ بر ۳ نتیجه را به نماینده فرانسه واگذار کرد و از گردونه رقابتها کنار رفت.
رقابت های لیگ جهانی کاراته از روز جمعه با حضور بیش از ۱۸۰۰ کاراته کا از ۱۰۲ کشور جهان در استانبول ترکیه آغاز شده و تا امشب (یکشنبه) ادامه پیدا می کند/ایرنا