به گزارش طلوع کرمانشاه، مجتبی بیاتی اظهار داشت: در ۱۲ ماهه سال ۹۶، ۵ هزار و۸۶۷ پرواز در فرودگاه کرمانشاه انجام شده است  که نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد رشد ۸ درصدی پروازها در فرودگاه کرمانشاه بوده‌ایم.

 مدیر کل فرودگاه کرمانشاه بیان کرد: ۶۹۹ هزار  و  ۹۲مسافر  در فرودگاه کرمانشاه جابجا شده‌اند که نسبت به سال گذشته شاهد رشد ۱۶ درصدی اعزام و پذیرش مسافر بوده ایم.

بیاتی میزان بار جابجا شده توسط مسافرین را در طول این مدت  ۴۱۴۹ تن اعلام کرد که در این بخش نیز شاهد رشد ۱۴ درصدی نسبت به مدت مشابه  سال گذشته بوده‌ایم.

بیاتی اظهار داشت: با توجه به نقش بی بدیل فرودگاهها در توسعه استان به عنوان یکی از مهم ترین زیر ساخت های مهم اقتصادی و مواصلاتی رونق و گسترش صنعت گردشگری و توسعه استان از جنبه های مختلف ،  برآن هستیم تا ضمن تداوم روند رشد پروازها، با برقراری مسیرهای پروازی جدید سهم خود را در رضایت مردم شریف و شهید پرور  و توسعه استان به خوبی ایفا کنیم.

وی گفت: فرودگاه کرمانشاه به عنوان فرودگاه هاب منطقه غرب کشور در سال ۱۳۵۰ تاسیس گردیده است و این فرودگاه هم اکنون   با انجام  بیش از ۱۲۰ پرواز برنامه‌ای هفتگی توسط ۹ شرکت هواپیمایی  به ۷ مقصد پروازی داخلی  و نیز مقاصد خارجی  نقش بسزایی در جابه جایی مسافرین استانهای غربی کشور را  دارد.