به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طلوع کرمانشاه، سرهنگ علیرضا مرزبانی، اظهار داشت: یکی از برنامه های این طرح به جمع آوری سارقان و قاچاقچیان اختصاص داشت در این راستا، ۴۲ سارق و ۸ قاچاقچی دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

وی همچنین جمع آوری حدود ۶۵۰ تیغه سلاح سرد از اراذل و اوباش که با آن ها به ایجاد مزاحمت می پرداختند را از دیگر برنامه های اجرا شده در طرح پاکسازی نقاط آلوده ذکر کرد.

سرهنگ مرزبانی افزود: در راستای اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده، ۶۵ دستگاه خودرو و موتورسیکلت متختلف که با عدم رعایت قوانین و مقررات موجب سلب آسایش عمومی شده بود توسط ماموران انتظامی شهر کرمانشاه توقیف شد.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه ادامه داد: یکی دیگر از اقدامات صورت گرفته کشف ۳ کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری۳ نفر از عوامل توزیع کننده آن بود.

وی تصریح کرد: طرح پاکسازی نقاط آلوده با هدف افزایش احساس امنیت میان مردم و مقابله با مخلان نظم و امنیت عمومی توسط کلانتری ها و پاسگاه های تابعه شهرستان کرمانشاه اجرا شد.

سرهنگ مرزبانی در پایان بر ادامه یافتن چنین طرح هایی تاکید و از شهروندان خواست موارد مشکوک را از طریق پلیس ۱۱۰ گزارش کنند.