به گزارش پایگاه خبری طلوع کرمانشاه، سردار “منوچهر امان اللهی” اظهار کرد: این محموله قاچاق شامل کفش، رو تختی و پوشاک می شود که توسط ماموران کشف شد.

وی در تشریح چگونگی کشف این محموله قاچاق اظهار کرد: به دنبال کسب خبری مبنی بر اینکه در یکی از انبارهای داخلی شهر کرمانشاه کالای قاچاق دپو شده است، موضوع جهت بررسی در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

سردار امان اللهی افزود: با هماهنگی مقام قضائی، گروهی از ماموران پلیس آگاهی به محل انبار موردنظر اعزام و پس از حضور مالک و بازدید از محل، تعداد زیادی کفش، پوشاک و روتختی کشف شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآوری کرد: مالک انبار پس از هماهنگی با مقام قضائی دستگیر و محموله کشف شده جهت تعیین تکلیف به محل مناسبی منتقل گردید.

وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی این محموله قاچاق را نزدیک به ۵ میلیارد ریال تعیین کردند، گفت: در این راستا پرونده ای تشکیل و تحقیق در جهت روشن شدن سایر ابعاد ماجرا ادامه دارد.

سردار امان اللهی در پایان، یکی از ماموریت های اصلی پلیس در سال جاری را مبارزه با پدیده قاچاق ذکر کرد و افزود: این ماموریت در راستای تحقق شعار سال (حمایت از کالای ایرانی) با جدیت دنبال می شود.