به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی طلوع کرمانشاه، مراسم تودیع و معارفه ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه
امروز در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان برگزار شد.

مهندس کاشفی، رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه در این مراسم از زحمات دکتر حقیقی که در مدت تصدی خود در سازمان صمت استان داشتند تقدیر نمود و به تحولاتی که در حوزه صنایع، معادن و تجارت استان صورت گرفته اشاره نمود.

️ مهندس شکری رییس خانه صنعت استان نیز از زحمات بی دریغ دکتر حقیقی تشکر نمودند و همچنین از حضور مهندس رستمی به عنوان سکان دار صنعت استان ابراز خشنودی نمود.

دکتر حقیقی، ریاست اسبق سازمان صنعت، معدن و تجارت به ایراد سخنرانی پرداخت و ارائه آمار تلاش ها و فعالیت های خانواده صنعت، معدن و تجارت استان در مدت تصدی ریاست وی صورت گرفت.

مهندس رحیمی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری با حضور در مراسم تودیع و معارفه ریاست سازمان، از زحمات شبانه روزی دکتر حقیقی تقدیر و تشکر نمود.

دکتر مؤدب شعار، مشاور محترم معاون و مسئول هماهنگی امور استان های وزارت صنعت، معدن و تجارت در این مراسم گفت: استان کرمانشاه شایسته بهترین هاست و دکتر حقیقی از مدیران نمونه مجموعه وزارت است.

دکتر مؤدب شعار گفت: امروز روز ارتش را گرامی می داریم و اعیاد شعبانیه را تبریک عرض نموده، مهندس رستمی آشنا به سیمای استان است و توانمندی ایشان برای همگان مبرهن است و قطعا ادامه دهنده راه دکتر حقیقی هستند.

مهندس رستمی، سرپرست سازمان از برنامه های آتی خویش در پیشبرد اهداف سازمانی و برنامه های مدونی که تهیه شده صحبت نمود و ابراز امیدواری کرد که بتوان شاهد شکوفایی استان بود.