میثم زارع در گفت و گو با خبرنگار طلوع کرمانشاه اظهار کرد: رقابت های جهانی در سطح بسیار بالایی برگزار شد به گونه ای که هیچ حریفی از پیش برنده یا بازنده نبود.

وی ادامه داد: در این رقابت ها ۵ مسابقه برگزار کردم که تنها در دیدار نیمه نهایی مقابل حریف آمریکایی تن به شکست دادم و در سایر مسابقات توانستم تقریبا با اختلاف پیروز شوم.

زارع افزود: در اولین دیدار خود با حریف سختکوشی از ژاپن مسابقه دادم و توانستم با زحمت و با نتیجه “۲ بر یک” پیروز شوم اما در مسابقات دوم حریفی از اتریش را ” ۱۰ بر صفر” از پیش رو برداشتم.

ملی پوش کرمانشاهی تیم جوانان ایران یادآوری کرد: در مسابقه سوم نیز برابر کشتی گیر هندوستانی “۱۰ بر سه” پیروز شدم تا به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کنم.

وی در خصوص شکستی که برابر کشتی گیر آمریکایی در مرحله ماقبل فینال متحمل شد نیز گفت: در این دیدار حریف از قدرت بندی بالایی برخوردار بود و متاسفانه پس از آنکه چند امتیاز از دست دادن تمرکزم به هم ریخت و نتوانستم ذهنم را درگیر مسابقه کنم.

زارع خاطرنشان کرد: با این حال در دیدار رده بندی توانستم “۳ بر یک” برابر کشتی گیر اوکراینی پیروز و صاحب مدال برنز شوم.

دارنده مدال برنز رقابت های جوانان افزود: در مجموع تیم کشورمان نیز خوب ظاهر شد و توانست عنوان چهارم را کسب کند، این درحالیست که در رقابت های سال گذشته تیم ایران مقام هشتم را کسب کرده بود.

وی در پایان با قدردانی از زحمات مربیان خود، ابراز امیدواری کرد تا در مسابقات آتی نیز بتواند نماینده شایسته ای برای کشتی ایران باشد.