به گزارش طلوع کرمانشاه، ۴ روز از حادثه غرق شدن سوگند دختربچه سه ساله کرمانشاهی که در حاشیه رودخانه چم برخورد دستگاه قضا با مقصرین حادثه غرق شدن کودک ۳ ساله در رودخانه چم بشیربشیر مشغول بازی بود، می‌گذرد، اما جستجو‌ها برای یافتن این دختربچه همچنان ادامه دارد.

در همین رابطه دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه در ارتباط تلفنی با خبر زاگرس با ابراز تاسف از این واقعه اظهار داشت: به محض اطلاع از وقوع این حادثه، پرونده قضایی در دادسرای کرمانشاه تشکیل شده و بازپرس ویژه قتل در محل حادثه حضور یافته و پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد.

محمدحسین صادقی افزود: ارزیابی‌های لازم باید توسط کارشناس در خصوص این حادثه انجام شود در صورتیکه قصور و اهمالی در موضوع مشاهده شود، حتما کسانی که در این زمینه کوتاهی کرده اند باید شناسایی شوند و با آن‌ها برخورد قانونی می‌شود.

وی گفت: لازم است که در حاشیه این رودخانه نرده کشی و یا حفاظ وجود داشته باشد و یا علائم هشداردهنده در محل نصب شود تا شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.

دادستان کرمانشاه تأکید کرد: دستگاه قضایی با عواملی که در این زمینه کوتاهی کرده اند یا به وظیفه قانونی خودشان عمل نکرد ه اند قطعاً برخورد جدی خواهد داشت.