رئیس شورای شهر کرمانشاه که چندی قبل به دلیل گلایه از برخی از اعضای شورا از سمت خود استعفا داده بود صبح امروز با حضور چند تن از بزرگان شهر کرمانشاه از استعفای خود صرف نظر کرد و به شورای شهر بازگشت.

به گزارش خبرنگار طلوع کرمانشاه صبح امروز (۱۲ خرداد) جمعی از بزرگان استان کرمانشاه از جمله عبدالرضا مصری نائب رئیس دوم مجلس و نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، تعدادی از اعضای شورای شهر، اتاق بازرگانی، اتاق اصناف و پیشکسوتان استان کرمانشاه با حضور در منزل غلامرضا امیری از او خواستند دوباره به شورای شهر کرمانشاه بازگردد و فعالیت‌های خود را ادامه دهد. سپس وی را تا برگشتن به ساختمان شورای شهر و اتاق کارش همراهی کردند.
عبدالرضا مصری نماینده کرمانشاه در جریان این مراسم با اشاره به اینکه باید ارائه خدمت به مردم سرلوحه کار همه باشد، افزود: آقای امیری نیز با این نیت خداپسندانه و ارائه خدمت‌ بیشتر به مردم درخواست ما را پذیرفتند و به ادامه فعالیت خود در شورای شهر بازگشتند.
وی خاطر نشان کرد: ارائه خدمت به مردم کرمانشاه آن هم چنین مردم مظلومی که در طول سالهای مختلف بیشترین مشکلات را متحمل شدند و هم اکنون نیز درگیر بیکاری، مشکلات معیشتی و جنگ اقتصادی هستند؛ اولویت مهمی است.
نماینده کرمانشاه با بیان اینکه گاهی مسئولیت‌ها و مشکلات بر دوش افرادی که مسئولیتی بر عهده دارند سنگینی می کند، اضافه کرد: کنار رفتن باعث حل مشکلات نمی شود بلکه ممکن است پیامدهای بدتری را به ویژه برای شهر و مردم داشته باشد.
مصری از آقای امیری خواست دوباره قاطعانه و با توانمندی هر چه بیشتر به فعالیت‌های خود برگردد و افزود: از ایشان تقاضا داریم با تلاش و فعالیت های فشرده این چند روزی که سر کار نبودند را جبران کند.
وی معتقد است هیچ گاه نباید اجازه دهیم به دلیل اختلافات و برخی تفاوت سلیقه‌ها بین برادران ما جدایی ایجاد شود و ما هم دور بایستیم و نگاه کنیم.
نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه، کرمانشاه از دیرباز مردمی داشته که همواره در سنت وصل کردن و برقراری آشتی پیشگام بوده‌اند، یادآور شد: نباید بگذاریم این سنت حسنه از دست برود.

در ادامه غلامرضا امیری رئیس شورای شهر کرمانشاه نیز با بیان اینکه استعفایی که اعلام کردم جدی بود و قصد برگشتن و ادامه دادن کار را نداشتم، اظهار کرد: هم اکنون به دلایل مختلفی انصراف خود را از این استعفا اعلام می کنم.
وی یادآور شد: دوباره کار خود را آغاز و خدمت به مردم شریف کرمانشاه را ادامه می‌دهم.
امیری عنوان کرد: تصور آن را نداشتم که این استعفا تا این حد برای مردم و همشهریان عزیزم مهم باشد که جمعی از بزرگان و پیشکسوتان برای پس گرفتن استعفای من پیش قدم شوند.
امیری یادآور شد: به شورای شهر باز می‌گردم و عضویت مجدد خود را در این شورا اعلام می‌کنم.