حسام الدین شیخی ادامه داد: البته اگر رسانه ای آنچنان که باید نمی تواند تمامی بخش های یک استان را پوشش دهد، قصور از آن رسانه نیست، چراکه به اعتقاد من این مدیران استان هستند که نسبت به فعالیت و اقدامات یک سازمان و همکاری با رسانه ها کم لطفی می کنند، شاید بتوان گفت که این مقوله از دو موضوع خارج نیست، یکی کم کاری در امر مدیریت است، که ممکن است اقدامی در خور توجه رسانه ها صورت نگرفته و دیگری ارتباط ضعیف مدیران آن اداره کل با رسانه باشد.

شیخی در خصوص ارتباط این  رسانه با بخش تخصصی خود گفت: البته ما سعی بر این داریم که با تمامی واحد های ورزشی در استان کرمانشاه چه خصوصی و چه دولتی ارتباط نزدیکی را برقرار کنیم، اما در عین حال گسترش دامنه پوشش دهی خبری نیازمند ابزاری است که باید در اختیار رسانه قرار بگیرد، کیفیت و عملکرد رو به جلوی یک رسانه در گرو تامین منابع مورد نیاز، از ارتباطی تهاتری تا زمینه فعالیت در استان است.

شیخی رسانه وزارت ورزش در کرمانشاه را علاوه بر اینکه یک رسانه رسمی خبری است، مرکز استعداد یابی نیز برشمرد و تاکید کرد: تلاش خواهیم کرد تا صدای رسای نسل جوان در استان باشیم و رسالت مان معرفی ورزشکاران و قهرمانان استان کرمانشاه به مدیران عالی وزارت ورزش و جوانان و همچنین مربیان برتر کشور و مردم ورزش دوست باشد.

 وی در پایان با بیان اینکه رونق تولید زمانی صورت می گیرد که اقدام و عمل نیز پشتوانه آن باشد و مدیریت هر مدیری که خدماتش به صمع و نظر مردم و دیگر مسئولان عالی رتبه نرسد رو به زوال خواهد رفت، افزود: صرفا کلام رونق و تولید مختص بخش اقتصادی مملکت نیست، در هر بخشی این مهم می تواند به شیوه ای دیگر مدنظر قرار بگیرد، در ورزش هم رونق تولید باید ایجاد شود، استان کرمانشاه یکی از پنج استان برتر در پرورش قهرمانان ورزشی تراز اول کشور است اما متاسفانه با کم توجهی برخی مدیران کل به رسانه، در معرفی قهرمانان، ورزشکاران و مستعدان، کوتاهی بسیار زیادی صورت گرفته است تا آنجا که به اعتقاد من این یک ظلم بزرگ در حق جامعه ورزشی استان پهلوان پرور کرمانشاه است، امیدواریم که این روند رو به اصلاح برود.

گفتنی است شیخی از  اردیبهشت امسال به عنوان سرپرست خبرگزاری برنا در استان کرمانشاه منصوب شده است. او از مدیران جوان رسانه ای است که بیش از ۸ سال سابقه فعالیت روزنامه نگاری دارد. مدیریت وبگاه های خبری نظیر قلم نیوز، انعکاس روز، روزنامه روزان تهران، مشاور و معاون رسانه ای دکتر محمدجواد حق شناس رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران و مشاور رسانه ای برخی نمایندگان مجلس نظیر دکتر جلیل رحیمی جهان آبادی از جمله سوابق فعالیت حرفه ای او است.