حیدری تصریح کرد: در همین راستا تمام نیروها و ظرفیت پلیس راه برای کنترل ترافیک بکار گرفته شده است.
 
رئیس پلیس راه استان کرمانشاه از استقرار ۱۰۵ تیم گشتی محسوس و نامحسوس در محورهای استان خبر داد و افزود: در کنار این تیم ها نیروهای انتظامی و راهداری هم حضور دارند.
 
حیدری محور کرمانشاه به سمت همدان را پرتردد ترین محور استان اعلام کرد و افزود: همچنین ترافیک در محورهای اسلام آباد غرب به سمت کرمانشاه، کامیاران – کرمانشاه و نیز کرمانشاه- روانسر نیمه سنگین است.
 
حیدری با توجه به وضعیت شلوغی جاده ها و ترافیک نیمه سنگین محورها از رانندگان خواست بیش از هر زمان رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی را داشته باشند.
 
رئیس پلیس راه استان سرعت و سبقت غیرمجاز را دو عامل اصلی تصادفات استان عنوان کرد و از رانندگان خواست در طول سفر برنامه ریزی کرده و از هرگونه شتاب و عجله در مسیر خودداری کنند.
 
وی با اشاره به همکاری موثر مردم با پلیس راه در سال جاری، گفت: این همکاری و مشارکت مردم در اجرای قوانین موجب شد تا دو ماهه امسال کاهش ۱۰ درصدی تصادفات استان را نسبت به مدت مشابه در سال گذشته شاهد باشیم.
 
وی در ادامه  از زحمات اداره کل راه و شهرسازی استان هم در جهت ارتقا و بهبود زیرساخت های استان تقدیر کرد و افزود: محور اسلام آباد غرب به سمت حمیل تا یک ماه آینده بصورت بزرگراهی به بهره برداری میرسد.
 
وی افزود: همچنین ساخت محورهای جوانرود به سمت ثلاث باباجانی، کمربندی قصرشیرین، محور سنقر به سمت بیستون نیز به شکل شبکه بزرگراهی در حال انجام است که قطعا بهره‌برداری از این پروژه ها نقش موثری در کاهش آمار تصادفات استان خواهد داشت/ایسنا