به گزارش طلوع کرمانشاه، علی اصغر بهمنی پور اظهار داشت: سهمیه اقلام غذایی اختصاص یافته به استان شامل ۷۴۰ تن برنج، ۴۹۳ تن شکر، ۴۰۰ تن گوشت مرغ، ۴۹۳ تن روغن نباتی، ۴۰ تن گوشت قرمز و ۳۰ تن تخم مرغ می باشد.

وی قیمت هر کیلوگرم برنج هومالی در درب انبار را سه هزار و ۶۰۰ تومان و برای مصرف کننده سه هزار و ۹۰۰ تومان، هر کیلوگرم برنج pr11 در درب انبار ۲ هزار و ۳۰۰ تومان و برای مصرف کننده ۲ هزار و ۶۰۰ تومان، شکر هر کیلوگرم ۲ هزار و ۷۲۲ تومان در درب انبار و ۳۰۰ تومان به دست مصرف کننده برسد.

وی همچنین قیمت هر کیلوگرم گوشت مرغ منجمد را در درب انبار پنج هزار و ۸۰۰ تومان و برای مصرف کننده ۶ هزار و ۲۰۰ تومان، هر کیلوگرم گوشت قرمر منجمد در درب انبار ۲۲ هزار تومان و برای مصرف کننده را ۲۳ هزار تومان اعلام کرد.

وی اظهار کرد: با هماهنگی که با بخش خصوصی صورت گرفته، گوشت گرم وکیوم شده گوساله با قیمت کیلویی ۳۳ هزار تومان در بین مردم توزیع می شود.

بهمنی پور تصریح کرد: در راستای توزیع اقلام غذایی اساسی تاکنون گوشت گرم وکیوم شده در ۲ مرحله به میزان ۲۰ تن توزیع شده؛ همچنین گوشت گوساله وکیوم شده در بسته بشقابی شکل یک کیلوگرمی با قیمت ۳۵ هزار تومان برای عرضه در اختیار مصرف کننده قرار خواهد گرفت.

وی قیمت هر شانه تخم مرغ را ۱۱ هزار و ۶۰۰ تومان در درب انبار و برای مصرف کننده ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان اعلام کرد.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه گفت: پیگیری لازم برای درخواست ۲ هزار تن برنج بیشتر به استان انجام شده که در ماه رمضان توزیع شود.

وی افزود: اقلام غذایی مردم در سطح فروشگاه های زنجیره ای، فروشگاه های عرضه مستقیم محصولات کشاورزی و تعاونی مصرف کارکنان ادارات توزیع می شود.

 

 

 

 

ایرنا