به گزارش طلوع کرمانشاه، رضا رحیمی مدیرکل صدا و سیمای مرکزکرمانشاه به تعامل و ارتباط خوب صدا و سیما ایجاد نشاط و شادابی در جامعه وظیفه‌ای ملی استبا ورزش و جوانان استا کرمانشاه اشاره کرد گفت: با حضور آقای حسینی در راس ورزش و جوانان استان کرمانشاه این ارتباط بسیار گسترده‌تر شده است.

وی حضورتیم‌های استان در لیگ‌های برتر را گامی مهم در راستای ایجاد شادابی و نشاط ذکر کرد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه در ادامه با تمجید از انسجام فعلی ورزش استان گفت:این انسجام قطعا به توسعه ورزش و نشاط اجتماعی کمک زیادی خواهد کرد

رحیمی از حمایت‌های صدا و سیما از ورزش استان اشاره کرد و افزود: همواره سعی کرده ایم در برنامه‌های ورزش در کنار نقد سازنده از ورزش و فعالیت‌های خوب این حوزه حمایت کنیم.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه در پایان از پذیرش نقد در مدیریت ورزش و جوانان قدردانی کرد و گفت: خوشبختانه این نگاه در ورزش استان وجود دارد و به توسعه همکاری‌ها کمک زیادی کرده است

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه هم در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه گفت:در ورزش و جوانان از هر نوع برنامه چالشی سازنده استقبال میکنیم.

ارسلان حسینی در این دیدار با قدردانی از حمایت‌های صدا و سیما در راستای آگاه سازی

ایجاد نشاط و شادابی در جامعه وظیفه‌ای ملی است
جامعه گفت:قطعا بدون نقش آفرینی صدا و سیما بخش مهمی از روند آگاه سازی جامعه دچار آسیب خواهد شد.

وی افزود:در حوزه جوانان نیز طرح ایجاد یک برنامه جوان محور را ارائه خواهیم کرد تا با همکاری صدا و سیما این برنامه نیز موازی با ورزش فعالیت کند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: مهمترین رویداد آسیایی پیش روی ورزش کشور که ورزشکاران استان کرمانشاه نیز در آن حضور دارند بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا است.

وی افزود:امیدواریم با همکاری صدا و‌سیما زمینه خوبی برای حضور قوی ورزشکاران استان در این رقابت‌ها فراهم کنیم.

حسینی توسعه ورزش همگانی در راستای نشاط و شادابی جامعه را دیگر سیاست کلی ورزش استان ذکر کرد و از حمایت صدا و‌سیمای مرکز کرمانشاه از این حوزه مهم قدردانی کرد.