وی با بیان اینکه تمام برنامه‌ریزی‌ها انجام شده است و با تمام ورزشکاران صحبت شده است افزود: چنانچه با اسپانسر خاصی قرارداد منعقد شود بخشی از تعهدات باشگاه تقبل می‌شود اما مسئولان استانی در عمل از این موضوع فاصله گرفته‌اند.

مدیرعامل تیم هندبال زاگرس کرمانشاه با اشاره به اینکه در مسابقات سال گذشته شور و نشاط خاصی به مردم مظلوم و محروم اسلام‌آباد غرب برای میزبانی مسابقات این تیم در لیگ برتر هندبال منتقل شد بیان کرد: این امر از دید مسئولان نادیده گرفته شد.

مدیرعامل تیم هندبال زاگرس با اشاره به استقبال مردم از مسابقات هندبال همچون مسابقات سال گذشته عنوان کرد: در مسابقه‌ای که ظرفیت سالن ۱۵۰۰ نفر بود ۴۰۰۰ تماشاچی حضور داشت که در روزهای مسابقات هندبال شهر اسلام‌آباد غرب ورزشی می‌شد.

توان مالی برای حضور در مسابقات لیگ و آسیایی وجود ندارد

مدیرعامل تیم هندبال زاگرس با اشاره به اینکه برای حضور در جام باشگاه‌های آسیا ۳۰۰۰ دلار هزینه نیاز دارد که تنها چند روز دیگر برای واریز هزینه فرصت باقی است عنوان کرد: برای ورود به بازی‌های لیگ برتر امسال نیز ۴۰ میلیون تومان نیاز است.

اعظم گفت: تیم هندبال زاگرس تنها نماینده استان و نماینده جمهوری اسلامی در مسابقات آسیایی است اما چنانچه در چند روز آینده تکلیف مشخص نشود نه برای مسابقات لیگ برتر و نه برای مسابقات آسیایی توان شرکت نداریم. 

وی افزود: از فدراسیون درخواست شده که ورودی را چند روز به تأخیر بیاندازد و چنانچه توانایی پرداخت ورودی را نداشته باشیم وارد قرعه‌کشی نخواهیم شد و در عمل انحلال زودرس تنها تیم لیگ‌ برتری استان که توانسته مقام مناسبی را کسب کند رقم خواهد خورد. هزینه فصل گذشته حدود ۸۰۰ میلیون تومان شد که بخشی از آن به صورت خودجوش از طرف مردم تأمین شد.

مدیرعامل تیم هندبال زاگرس با اشاره به اینکه تا چهار ساعت قبل از بازی با سپاهان، قهرمان لیگ برتر تنها ۸۰ هزار تومان در حساب تیم بود افزود: تیم با کمک ۱۰ میلیون تومانی فردی به اصفهان اعزام شد و از ابتدا تا پایان فصل با این مشکلات دست و پنجه نرم کردیم.

دلخوشی مردم به هندبال مانع از کناره‌گیری هندبال زاگرس شده است

وی با بیان اینکه چند بار تصمیم به کناره‌گیری از لیگ گرفتیم اما دلخوشی مردم به این تیم مانع از این کار شد بیان کرد: مسئولان و نمایندگان استانی باید از این تیم حمایت کنند زیرا اینچنین تأمین اعتبار برای یک تیم ورزشی در شأن ورزش استان و کشور نیست.

اعظم با اشاره به اینکه در صورت عدم حمایت مسئولان تیم هندبال زاگرس نیز همچون سایر تیم‌های لیگ برتر دچار انحلال زودهنگام خواهد شد گفت: ادامه کار با این وضعیت امکان‌پذیر نیست و چنانچه امسال در مسابقات حضور پیدا نکنیم شرکت در رده‌های پایین‌تر در شأن ما نیست.

مدیرعامل تیم هندبال زاگرس کرمانشاه با بیان اینکه هزینه بازی‌های آسیایی بسیار بالا و حدود ۶۰ هزار دلار برآورده شده است افزود: هزینه مسابقات لیگ برتر نیز بین یک میلیارد تا یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان برآورد شده است.

وی با اشاره به اینکه ردیف بودجه‌ای برای این تیم در استان وجود ندارد عنوان کرد: هنوز برایند قدرت استاندار کرمانشاه برای حمایت از تیم هندبال زاگرس به عنوان تیمی که بعد از سال‌ها در رشته توپی و تیمی نایب قهرمان شده است را ندیده‌ایم.

بازیکنان هندبال زاگرس جذب تیم استان‌های دیگر می‌شوند

اعظم با بیان اینکه بازیکنان تیم زاگرس در حال جذب به سایر تیم‌ها هستند گفت: تیم‌ها در استان باید براساس اولویت‌بندی حمایت شوند و مطالبه اصلی این باشگاه این است که مسئولان ارشد استان و مدیرکل ورزش و جوانان نشستی برای رسیدگی به مشکلات این تیم برگزار کنند.

مدیرعامل تیم هندبال زاگرس کرمانشاه با اشاره به اینکه تیم‌های ورزشی در استان یکی پس از دیگری در حال انصراف از مسابقات هستند افزود: مجمع نمایندگان استان کرمانشاه نیز به کم; ورزش استان نیامده که می‌توانستند خیلی از منابع را خارج از سرفصل استان دریافت کنند/تسنیم