بازوند با بیان اینکه در سفر رئیس جمهور به عراق توافق نامه ای در زمینه ساخت شش شهرک صنعتی مشترک در مرزهای دو کشور به امضاء طرفین رسیده است، گفت: یکی از این شهرک های صنعتی در قصرشیرین ساخته می شود و فرصت بسیار خوبی برای سرمایه گذاری است. زیرساخت های این مجموعه هم آماده است‌.

به گفته استاندار کرمانشاه یک پروژه زمانی اثرگذار است که در آن سرمایه گذاری صورت گیرد و مردم سر سفره های خود برکات آن را لمس کنند.

بازوند افزود: متاسفانه سال هاست پروژه منطقه ویژه اسلام آباد همچنان راکد مانده و مردم از مواهب آن بی بهره مانده اند. یکی از دلایل تداوم رکود این مجموعه ناتوانی در معرفی پروژه های آن به سرمایه گذاران است. اینکار باید با به بخش خصوصی توانمند سپرده شود.

وی تصریح کرد: مجتمع های بین راهی کنونی بدون توجه به نیازهای تفریحی و آسایش گردشگران و مسافران طراحی شده اند. در این حوزه باید به دنبال نوآوری و توجه به نیازهای گردشگران بود.

استاندار کرمانشاه یادآور شد: در کشورهای خارجی یک مجموعه استراحتگاه روی اتوبانها ساخته اند که افراد می تواند از منظره بدیع آن لذت ببرند. در کرمانشاه هم می توان این کار را انجام داد و با اقبال گردشگران هم روبرو خواهد شد/ایسنا