به گزارش طلوع کرمانشاه، خلیل حیدری گفت: در ۳ ماهه نخست سال جاری ۲۴ میلیون و ۹۴۷ هزار و ۴۱۶ دلار رشد ۱۴۵ درصدی صادرات گوجه فرنگی از گمرکات استان کرمانشاهگوجه فرنگی تازه یا سرد کرده به وزن ۸۸ هزارو ۴۹۹ تن از گمرکات استان کرمانشاه صادر شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل از نظر ارزش ۱۴۵ درصد و از حیث وزن ۱۰۱ درصد افزایش داشته است.
وی افزود: در این مدت نیز ۱۷ میلیون و ۶۹ هزار و ۱۱ دلار انواع بستنی به وزن ۵ هزار و ۱۱۱ تن از گمرکات استان کرمانشاه صادر شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل از نظر ارزش ۶۰ درصد و از حیث وزن نیز ۵۷ درصد رشد داشته است.
مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه همچنین از افزایش ۲۸۵ درصدی صادرات نایلون پلاستیکی بصورت رول در ۳ ماهه نخست سال جاری خبر داد.
حیدری میزان صادرات نایلون پلاستیکی بصورت رول در این مدت را ۱۲ میلیون و ۸۳۵ هزارو ۸۸۳ دلار کالا به وزن ۴ هزارو ۳۳۶ تن عنوان کرد و اظهار داشت: این مقدار نسبت به مدت مشابه سال گذشته از حیث وزن ۳۹۵ درصد و از لحاظ ارزش ۲۸۵ درصد رشد داشته است.
وی همچنین صادرات گرید لوله بصورت پودر را ۱۹ میلیون و ۱۴ هزارو ۳۴ دلار به وزن ۱۳ هزارو ۳۷۶ تن اعلام کرد و افزود: این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از حیث وزن ۱۴۵ درصد و از لحاظ ارزش ۱۶۷ درصد رشد داشته است.