۵۴۹ طرح از ابتدای سال جاری انجام شده است

دلیری در بخش دیگر از سخنان خود گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر در حوزه برخورد هیچ کوتاهی نکرده به گونه ای که در سه ماه گذشته ۵۴۹ طرح مقابله با مواد مخدر در استان انجام شده، ۹ باند متلاشی، ۲۸ مکان فروش مواد مخدر پلمپ و هزار و ۲۳ نفر دستگیر و تحویل مراجعه قضایی شدند.
وی در ادامه از افزایش مصرف مواد مخدر گّل به دلیل تبلیغات سوء (افزایش میل جنسی) خبر داد و گفت: متاسفانه امروزه حتی نوع تبلیغ و فروش مواد مخدر نیز به روز شده دیگر مواد را در سایت ها و شبکه های مجازی و ماهواره ها تبلیغ و خرید و فروش می کنند و بسیار هوشمند و به روز عمل می نمایند.

به گفته دلیری عوامل توزیع مواد مخدر امروز با استفاده از شبکه های اجتماعی (فضای مجازی) و ماهواره به شیوع اغوا و القا کننده ای تبلیغ می شود، اما در رسانه های کشور برای عوارض آن چندان تبلیغ نمی شود.
او اضافه کرد: صدا و سیما چند سال پیش چند نوبت عوارض مصرف کراک را نشان داد، الان دستگیری مصرف کنندگان این ماده مخدر به صفر رسیده که نشان از تاثیر گذاری تبلیغ در تلویزیون دارد.
رئیس پلیس مقابله با مواد مخدر استان کرمانشاه با بیان اینکه ۴۶ درصد کشفیات مواد مخدر استان نسبت به مشابه سال گذشته افزایش یافته است گفت: بر اساس آمار دستگیر شده های مواد مخدر در سه ماه گذشته بیشترین مصرف کنندگان مواد مخدر با ۴۶ درصد شغل آزاد، ۳۳ درصد بیکار و یک درصد دانش اموزان اعلام کرد.

وی همچنین بیان داشت: ۹۹ درصد دستگیر شده های استان آقایان و یک درصد خانم ها هستند.
وی همچنین تعداد مبتلایان مواد مخدر استان را بین ۵۰ تا ۸۰ هزار نفر دانست و گفت: این آمار تقریبی است چون کسی نمی آید بگویید من معتاد هستم/ایرنا