طلوعی به وضعیت نامطلوب آسفالت معابر شهر اشاره کرد و افزود: وضعیت شهر در این حوزه گویای این است که چندین سال معابر شهر آسفالت نشده و ترمیم و روکشی روی آنها انجام نشده است.

وی افزود: در حوزه خدمات شهری هم اوضاع تعریف چندانی نداشت که البته خوشبختانه توانستیم طی چندماه گذشته کار نظافت شهر را کمی سر و سامان دهیم.

شهردار کرمانشاه تصریح کرد: علاوه بر مشکلات موجود در حوزه‌های مختلف شهر، در خود زیرساخت‌های ستادی شهرداری هم با مشکل مواجه بودیم و در حال حاضر تلاش ما این است در کنار رفع مشکلات شهر در حوزه های مختلف، وضعیت زیرساخت‌های ستاد شهرداری را نیز بهبود ببخشیم.

۲۵ هزار تن “آسفالت” در معابر شهر ریخته شده/ تمام معابر شهر آسفالت می شود

طلوعی اولویت اول شهر را رسیدگی به وضعیت آسفالت آن عنوان کرد و افزود: در این زمینه به حدی اعتبار گذاشته‌ایم که بتوانیم کل شهر را با آن آسفالت کنیم و حجم کار در این حوزه به حدی بالاست که با وجود فعالیت پنج دستگاه “فینیشر” در سطح شهر، اقدامات صورت گرفته چندان که باید نمایان نیست.

 به گفته شهردار کرمانشاه تاکنون ۲۵ هزار تن آسفالت در معابر شهر ریخته شده و این کار تا بهبود نسبی وضعیت آسفالت تمام معابر شهر ادامه می‌یابد.

طلوعی تاکید کرد: در بحث آسفالت معابر، اولویت اول معابر اصلی شهر است و در این زمینه تبعیضی بین محلات و مناطق شهرداری قائل نیستیم.

وی به درخواست برخی ارگانها و ادارات مبنی بر آسفالت معابر مسیری آنها اشاره کرد وافزود: این امر برای ما پذیرفتنی نیست و اولویت با معبری است که مشکلات حاد داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: برای بهبود وضعیت آسفالت معابر به دو روش لکه گیری و روکش اقدام می کنیم که در وهله اول لکه گیری در دستور کار قرار دارد و چنانچه وضعیت معبر به لحاظ آسفالت بسیار حاد باشد، از روکش استفاده می شود.

اختصاص اعتبار ۲۰ میلیارد تومانی در حوزه “ترافیک” شهری

وی در ادامه با اشاره به مشکلات حوزه ترافیکی شهر گفت: خط کشی، علائم ترافیکی، تابلوهای تعیین مسیر و… در شهر دچار مشکل است.

طلوعی از اختصاص اعتبار ۲۰ میلیارد تومانی برای حل مشکلات ترافیکی شهر در سال جاری خبر داد و افزود: این اعتبار صرف نصب دوربین، چراغ های راهنمایی، خط کشی معابر و تابلوهای تعیین مسیر و سایر کارهای ترافیکی می شود.

“شهربازی” کرمانشاه ۳ ساله نوسازی می‌شود

شهردار کرمانشاه گریزی هم به وضعیت شهربازی‌های شهر داشت و افزود: در حال حاضر کارهای راه‌اندازی فانفار-شهربازی تاق بستان- در حال انجام است و قرارداد شهربازی اصلی شهر هم بسته شده است.

وی افزود: قرار است شهربازی اصلی شهر طی سه فاز که هرکدام قریب یک سال به طول خواهد انجامید نوسازی شود و تلاش ما این است که شهربازی مجهز با استفاده از تجهیزات روز دنیا برای مردم کرمانشاه راه اندازی کنیم/ایسنا