به گزارش طلوع کرمانشاه، خلیل حیدری افزود: در ۴ ماهه نخست سال جاری ۲۳ میلیون و ۷۵۲ هزار و ۴۵۰ دلار انواع بستنی به وزن ۷ هزارو ۲۲ تن از گمرکات استان کرمانشاه صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل از نظر ارزش ۷۷ درصد و از حیث وزن ۷۴ درصد رشد داشته است.
وی اظهار داشت اظهار داشت: در این مدت نیز ۲۵ میلیون و ۳۸ هزارو ۷۱۰ دلار گوجه فرنگی تازه یا سرد کرده به وزن ۸۸ هزارو ۸۸۹ تن از گمرکات استان کرمانشاه صادر شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل از نظر ارزش ۱۴۶ درصد و از حیث وزن نیز ۱۰۱ درصد رشد داشته است.
مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه همچنین از افزایش ۶۶ درصدی صادرات کیسه پلاستیکی در ۴ ماهه نخست سالجاری از گمرکات این استان خبر داد و گفت: در این مدت ۲۰ میلیون و ۶۵۴ هزارو ۹۵۳ دلار کیسه پلاستیکی به وزن ۸ هزارو ۱۰ تن صادر شده که این مقدار نسبت به مدت مشابه سال گذشته از حیث وزن ۳۹ درصد و از لحاظ ارزش ۶۶ درصد رشد داشته است.
حیدری همچنین صادرات گرید لوله بصورت پودر را در این مدت ۲۶ میلیون و ۵۶۴ هزارو ۵۳۶ دلار به وزن ۱۷ هزارو ۹۵۸ تن اعلام کرد و افزود: این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از حیث وزن ۶۲ درصد و از لحاظ ارزش ۸۹ درصد رشد داشته است.