افشین حسنی در گفت و گو با خبرنگار طلوع کرمانشاه اظهار کرد: بعثت کرمانشاه تنها نماینده فوتبال استان کرمانشاه در رقابت های لیگ ۲ است و در حالی که انتظار می رفت مورد حمایت مسئولان قرار گیرد متاسفانه اینگونه نشد.

وی ادامه داد: زمانی که برای مسابقات خارج از خانه به شهرهای دیگر سفر می کنیم شاهد حضور پررنگ مسئولان آن ها در استادیوم و حمایتشان از تیم استان خود هستیم اما متاسفانه این قضیه در کرمانشاه به چشم نمی خورد.

حسنی با بیان اینکه استاندار سابق کرمانشاه هیچ کمکی به تیم بعثت تنها نماینده فوتبال استان نکرد، افزود: از انتخاب آقای بازوند به عنوان استاندار جدید کرمانشاه بسیار خرسند و به کمک ایشان بسیار خوشبینم، چرا که وی را فردی ورزش دوست می دانم.

مدیرعامل باشگاه بعثت کرمانشاه ادامه داد: آقای بازوند زمانی که استاندار لرستان بودند نیمی از هزینه های باشگاه های خیبر خرم آبادی که فردا (چهارشنبه) با آن ها مسابقه داریم را تقبل می کرد.

وی تصریح کرد: امیدوارم ایشان همان نگاهی که به نماینده فوتبال خرم آباد داشت را به تیم بعثت نماینده فوتبال کرمانشاه نیز داشته باشد تا با حمایت های ایشان بتوانیم امسال به لیگ آزادگان صعود کنیم.

حسنی همچنین با اشاره به شکست سنگین تیم بعثت کرمانشاه در هفته گذشته مقابل شهرداری بم، گفت: داور مسابقه عامل اصلی شکست تیم ما بود و با وجودیکه بازیکنان تیم ما بازی خوبی انجام دادند اما زورشان به داور نرسید.

مدیرعامل باشگاه بعثت کرمانشاه گفت: دیدار تیم های بعثت کرمانشاه و شهرداری بم تنها دیدار لیگ دسته دوم بود که ناظر داوری نداشت و این در نوع خود بسیار جالب و در عین حال عجیب بود.

وی تصریح کرد: گرفتن ۲ پنالتی اشتباه برای حریف و سوت های بی مورد و البته به نفع حریف در جریان مسابقه باعث شد تمرکز بازیکنان ما به هم بخورد و در نتیجه به خاطر اشتباهات محرض داوری مقابل نماینده بم شکست بخوریم.

حسنی در پایان به دیدار هفته پنجم تیم بعثت مقابل خیبر خرم آباد اشاره و اظهار کرد: امیدوارم با حمایت هواداران خود بتوانیم با کسب سه امتیاز مسابقه همچنان جزو تیم های مدعی باقی بمانیم.

تیم های بعثت کرمانشاه و خیبر خرم آباد از ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه روز چهارشنبه (۱۲ مهر) در ورزشگاه انقلاب کرمانشاه به مصاف یکدیگر می روند.

در پایان هفته چهارم، تیم خیبر حرم آباد با ۷ و بعثت کرمانشاه با ۶ امتیاز به ترتیب در رده های دوم و سوم جدول رده بندی گروه سوم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور قرار دارند.