به گزارش طلوع کرمانشاه، سردار “منوچهر امان اللهی” فرمانده انتظامی استان پس از امضای تفاهم نامه همکاری با اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اظهار داشت: پلیس و اداره کا هردو از ظرفیت‌های بالایی برخوردار هستند که با استفاده بهینه از آن‌ها می‌توان موفقیت‌های بیشتری کسب کرد.
وی هدف از امضای این تفاهم نامه همکاری را استفاده از تجربیات یکدیگر، پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و کاهش موثر آثار زیانبار این آسیب‌ها عنوان کرد.
سردار امان اللهی تصریح کرد: طبق این تفاهم نامه، پلیس کرمانشاه در خصوص اعزام کارشناسان انتظامی به منظور اموزش همگانی جوامع هدف و ارائه خدمات مشاوره‌ای روانشناختی، روانسنجی و انتظامی به صورت رایگان اقدام خواهد کرد.
رئیس پلیس کرمانشاه یادآوری کرد: تهیه بسته‌های فرهنگی و نمایشگاهی و ارائه طرح مشاور فعال در سطح جامعه هدف کار از دیگر تعهداتی است که فرماندهی انتظامی استان پذیرفته است.
وی در ادامه به برخی تعهدات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز اشاره و اظهار داشت: فراهم کردن زمینه برپایی نمایشگاه، مکاتبه با بنگاه‌های اقتصادی و استفاده از ظرفیت باشگاه‌های ورزشی کارگران و همکاری جهت برگزاری نمایشگاه و توزیع اقلا م. فرهنگی و آموزشی از جمله آن هاست.
سردار امان اللهی در پایان ابراز امیدواری کرد امضای این تفاهم نامه زمینه برخورداری پلیس و اداره کار کرمانشاه از ظرفیت‌های بالقوه یکدیگر را فراهم کند.