به گزارش طلوع کرمانشاه، خدرویسی با بیان اینکه مرحله نخست جشن عاطفه‌های سال ۹۷ از روز پنجشنبه پانزدهم شهریور ماه آغاز خواهد شد، اظهار داشت: در مرحله نخست این جشن ملی کمک‌های مردمی صرفا با روش‌های نوین الکترونیکی جمع آوری می‌شود.
وی افزود: یکی از روش‌های الکترونیکی پرداخت کمک از سوی مردم نیکوکار استان، مراجعه به پایگاه‌های اطلاع رسانی کمیته امداد به نشانی www.emdad.ir است.
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه بیان کرد: همچنین مردم خیر می‌توانند کمک‌های خود را از طریق اپلیکیشن‌های سنا، بله، سکه، آپ و دستگاه‌های خودپرداز بانک‌ها به دانش آموزان بی بضاعت اهدا کنند.
حسین خدرویسی به سامانه الکترونیکی نیکوکاری این نهاد نیز اشاره کرد و گفت: خیران می‌توانند با شماره گیری کد #۰۸۳*۸۸۷۷* از طریق تلفن‌های همراه، کمک‌های خود را در جشن عاطفه‌ها به دانش آموزان نیازمند اهدا و در شادی این دانش آموزان سهیم باشند.
وی خاطرنشان کرد: همچنین شماره حساب ۰۱۰۹۳۹۰۹۳۹۰۰۹ این نهاد نزد بانک ملی و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۳۹۶۲۷ نیز برای دریافت کمک‌های نقدی در دسترس مردم خیر و نیکوکار است.
مدیرکل کمیته امداد استان یادآور شد: مرحله نخست جشن عاطفه‌ها تا روز جمعه شانزدهم شهریور ماه با استقرار پایگاه‌های ویژه در مصلا‌های نماز جمعه ادامه می‌یابد.
خدرویسی با بیان اینکه مرحله دوم جشن عاطفه‌ها در روز چهارشنبه یازدهم مهر ماه با حضور و مشارکت دانش آموزان در سطح مدارس استان برگزار خواهد شد، عنوان کرد: همچنین در این جشن ملی دفاتر کمیته امداد، ستاد‌های مرکزی شهرستان‌ها و مراکز نیکوکاری استان آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی کرمانشاهیان خیر هستند.
وی خاطرنشان کرد: در جشن عاطفه‌های سال گذشته بیش از دو میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان کمک از سوی مردم نیکوکار استان کرمانشاه به دانش آموزان بی بضاعت اهدا شده است.
لازم به ذکر است جشن ملی عاطفه‌ها با همکاری صدا و سیما، آموزش و پرورش، سازمان دانش آموزی و بسیج سازندگی و به منظور جمع آوری کمک‌های مردمی برای رفع نیاز‌های تحصیلی دانش آموزان بی بضاعت برگزار می‌شود.