اصغر بهمنی‌پور با اشاره به ذخیره‌سازی اقلام اساسی در استان اظهار داشت: اکنون ۲۵۰۰ تن برنج هندی ۱۱۲۱، ۷۰۰۰ تن شکر، ۲۷۳ تن گوشت مرغ منجمد، ۶۰ تن گوشت قرمز منجمد، ۳۱۰۰ تن ذرت، ۱۱۰۰ تن جو و ۲۸۰۰ تن کنجاله سویا در کرمانشاه ذخیره‌سازی شده است.

وی با بیان اینکه ۶۱ تن گوشت قرمز منجمد در حال ذخیره‌سازی است عنوان کرد: طی یک ماه گذشته ۷۶ تن گوشت گرم گوساله صادراتی بدون دنبه با قیمت ۳۶ هزار و ۳۷ هزار تومان و ۸۰ تن گوشت قرمز منجمد در استان توزیع شده است.

بهمنی‌پور گفت: امسال ۵۴ تن برنج هندی ۱۱۲۱، ۳۰۱ تن برنج هندی دانه کوتاه pr11، ۳۵۱ تن برنج تایلندی، ۲۸۴ تن تایلندی رده ب، ۶۵۰ تن شکر سفید، ۸۹۶ تن مرغ منجمد، ۶۷۱۲ تن کنجاله سویا و ۳۵ تن تخم‌مرغ در استان کرمانشاه توزیع شده است.

وی با اشاره به اینکه اکنون در بازار هر کیلو مرغ به قیمت ۱۰ هزار تومان عرضه می‌شود افزود: طی این هفته توزیع گوشت مرغ جهت ایجاد تعادل در بازار توزیع می‌شود و قیمت هر کیلو در انبار ۶۲۳۰ و برای مصرف‌کننده ۶۷۵۰ تومان است.

بهمنی‌پور با بیان اینکه گوشت گرم گوساله هر ماه در استان توزیع می‌شود عنوان کرد: گوشت منجمد گوشاله نیز به قیمت هر کیلو ۲۹ هزار تومان در حال عرضه است و بازار نیز به صورت مداوم رصد می‌شود که بالاتر از این قیمت عرضه نشود.

مدیر تنظیم بازار محصولات و نهاده‌های جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه برای تهیه میوه شب عید برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده است بیان کرد: براساس برنامه‌ریزی‌ها ۶۵۰ تن پرتقال و ۳۵۰ تن سیب درختی برای شب عید در استان ذخیره‌سازی می‌شود/تسنیم