شنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۱ Saturday, 3 December , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 17209 تعداد نوشته های امروز : 20×

آخرین خبرها

طارمی، موسیالا و ۳ بازیکن دیگری که حقشان حذف زودهنگام از جام نبود تیس و ژسوس جام جهانی را از دست دادند دلیل حذف ایران از جام جهانی چیست؟ گل روزبه چشمی در میان گل‌های باور نکردی جام جهانی تجربه استرس روزانه با افزایش سن کاهش می یابد همه مربیانی که بعد از حذف از جام‌جهانی استعفا دادند/ کی‌روش هم هست! محدوده میدان آزادی تا میدان فردوسی قابلیت اجرای “پیاده‌راه” دارد/ این پروژه به نفع صنوف است ابراز علاقه مدافع کروات‌ به رئال کرمانشاه، مربی سازنده ندارد! توقف صادرات دام زنده از کرمانشاه مجتمع‌های “بین‌راهی” کرمانشاه، با ابتدایی‌ترین امکانات! بیشتر فضاهای شهر کرمانشاه “مناسب‌سازی” نشده/ فقط از پارک “شاهد” استفاده می‌کنیم! شقیری دستاورد مسی و رونالدو را تکرار کرد آشنایی با زیرگروه های آنفلوانزا شهردار فعال کرمانشاه پیگیری مستمری برای اجرای پروژه قطارشهری داشته است/ ریل گذاری قطار شهری کرمانشاه از هفته آینده آغاز می‌شود/ پیشرفت ۱۸۰۰ متری تونل قطار‌شهری کرمانشاه “مه غلیظ” در محورهای کرمانشاه یاکین: پرتغال از قرعه ما خوشحال نیست دویس بهترین بازیکن دیدار کامرون و برزیل شد رکوردشکنی دنی آلوس ۳۹ ساله در ترکیب برزیل رونالدو: به بازیکن کره گفتم ساکت شو

تکمیل پایگاه اطلاعات جمعیت کشور باصدور ۱۳ میلیون کارت هوشمند ملی
17 دی 1397 - 13:04
شناسه : 15332
0
طلوع‌‌کرمانشاه :

حمید درخشان‌نیا ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه اظهار داشت: در حال حاضر همه خدمات مربوط به ثبت احوال کشور به صورت الکترونیکی انجام می‌شود. در حال حاضر پایگاه اطلاعات جمعیت کشور تقریبا کامل است و اگر ۱۳ میلیون کارت ملی باقی مانده را تحویل دهیم این پایگاه به‌صورت ۱۰۰ درصد تکمیل می‌شود.درخشان‌نیا با تاکید بر اینکه پروژه کارت ملی هوشمند باید هرچه سریعتر به اتمام برسد، گفت: کارت ملی هوشمند در حال حاضر در دفاتر اسناد رسمی و بانک ها درحال بهره‌برداری و اجرا است.وی سامانه ثبت تغییر نشانی را یک پروژه ملی و بسیار مهم دانست و افزود: از زمان آغاز پروژه تا کنون یعنی حدود ۲۱ سال هنوز ثبت تغییر نشانی صورت نگرفته است و در این پروژه پیش رو اگر آدرس منزل شهروندی تغییر یافت این شهروند ظرف مدت ۲۰ روز وقت دارد که آدرس جدید خود را اعلام کند و درصورت عدم این کار، تا زمان تکمیل پرونده از ارائه خدمات محروم خواهد شد.

پ
پ

رئیس سازمان ثبت احوال کشور گفت: پایگاه اطلاعات جمعیت کشور باصدور ۱۳ میلیون کارت هوشمند ملی باقیمانده تکمیل می‌شود.

 حمید درخشان‌نیا ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه اظهار داشت: در حال حاضر همه خدمات مربوط به ثبت احوال کشور به صورت الکترونیکی انجام می‌شود.

وی افزود: در انتخابات اخیر هم که به صورت الکترونیکی انجام شد هیچ‌گونه مشکلی به وجود نیامد و خدشه ای به این انتخابات وارد نبود.

رئیس سازمان ثبت احوال کشور با بیان اینکه برای مبارزه با فساد در کشور باید شفاف بود و این شفافیت با دولت الکترونیک تقویت می‌شود، بیان کرد: برای توسعه یافتگی و تحقق دولت الکترونیک باید ثبت احوال تقویت شود و در این راستا در بودجه سال آینده رقم قابل توجه‌ای جذب شده است.

وی تصریح کرد:  در حال حاضر پایگاه اطلاعات جمعیت کشور تقریبا کامل است و اگر ۱۳ میلیون کارت ملی باقی مانده را تحویل دهیم این پایگاه به‌صورت ۱۰۰ درصد تکمیل می‌شود.

درخشان‌نیا با تاکید بر اینکه پروژه کارت ملی هوشمند باید هرچه سریعتر به اتمام برسد، گفت: کارت ملی هوشمند در حال حاضر در دفاتر اسناد رسمی و بانک ها درحال بهره‌برداری و اجرا است.

وی سامانه ثبت تغییر نشانی را یک پروژه ملی و بسیار مهم دانست و افزود: از زمان آغاز پروژه تا کنون یعنی حدود ۲۱ سال هنوز ثبت تغییر نشانی صورت نگرفته است و در این پروژه پیش رو اگر آدرس منزل شهروندی تغییر یافت این شهروند ظرف مدت ۲۰ روز وقت دارد که آدرس جدید خود را اعلام کند و درصورت عدم این کار، تا زمان تکمیل پرونده از ارائه خدمات محروم خواهد شد.

رئیس سازمان ثبت احوال کشور پروژه ثبت تغییر نشانی را گامی مهم در حفظ حقوق شهروندی و تسریع در انجام امور قضایی دانست.

وی بیان کرد: یکی از اولویت های کاری مدیرکل جدید ثبت احوال استان کرمانشاه تعامل با ادارات کل، حفظ حقوق شهروندی مردم و همکاران و ارتقا سطح کیفی استان کرمانشاه از رتبه ششم کشور به رتبه اول کشور است.

منبع: مهر

دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.