یکشنبه, ۲ مهر , ۱۴۰۲ Sunday, 24 September , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 19775 تعداد نوشته های امروز : 0×

آخرین خبرها

نصب خودپرداز در شهرک حافظیه برای بانک مقرون به صرفه نیست! اگر ویتامین D را اشتباه مصرف کنید، چه می شود؟ کاهش نسبی دمای هوای روزانه در کرمانشاه معرفی نفرات برتر مسابقات تنیس خاکی ضرورت آمادگی دستگاه‌ها برای فصل بارش/ وضعیت رودخانه “آبشوران” در برخی نقاط بحرانی است چگونه از ابتلا به سرماخوردگی جلوگیری کنیم ۳۷۰ هزار دانش آموز کرمانشاه راهی مدارس شدند تشکیل کمیته سرقت برای جلوگیری از سرقت تجهیزات شهرداری کرمانشاه/شهرداری کرمانشاه نیازمند ۹۰ ماشین مکانیزه نو برای جمع‌آوری زباله است ۲ کشته و ۴ زخمی در برخورد پراید و پژو امیر حسین حسنی بر سکوی سوم تنیس مسابقات کشور ایستاد طرح تردد زوج و فرد خودروها در کرمانشاه اجرا می شود چگونه وزن خود را کاهش دهیم؟ کلاهبرداری میلیاردی با وعده فروش وام ازدواج در کرمانشاه با رعایت الگوی مصرف، مبلغ قبض آب اندک می شود افسردگی در سایه تغییر فصل امهال تسهیلات کشاورزان استان کرمانشاه ساماندهی آبشوران در محدوده خیابان “شهید اشرفی اصفهانی” در دستور کار است فوت ۱۶ نفر بر اثر حوادث کار در استان کرمانشاه فوت ۵ نفر بر اثر برق‌گرفتگی در کرمانشاه دانش‌آموزان کلاس اولی کرمانشاه راهی مدرسه شدند

نقشه راه چهار سال آینده شهرداری کرمانشاه تدوین شده است
28 شهریور 1402 - 10:14
شناسه : 289502
0
معاون شهردار کرمانشاه: طلوع‌‌کرمانشاه : «حمید اعتصام‌فر» اظهار داشت: از آبان سال گذشته اکیپ هشت نفره‌ای از مناطق شهرداری کرمانشاه بازدید کرده و دفترچه‌ای برای هر منطقه تدوین کردند و مشکلات تمام معابر و کوچه‌های هر منطقه مشخص و یک برنامه جامع برای سطح شهر تنظیم شده و تمام مشکلات کوچه‌های شهر مشخص شده است/وی، اعتبار کلی این برنامه را در صورت ثابت بودن قیمت‌ها نزدیک به ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیارد تومان برآورد کرد و گفت: برنامه شهرداری کرمانشاه آسفالت ۲۰ درصد از معابر سطح شهری در هر سال است. این آسفالت شامل لکه‌گیری، حفاری، روکش معابر و تراش سطح آسفالت می‌شود/سال گذشته نزدیک به ۲۰ درصد آسفالت سطح معابر شهر را انجام دادیم و امسال هم تا پایان فصل کاری که حدود آذر ماه است تلاش می‌کنیم به این میزان برسیم/ هم‌اکنون با پنج دستگاه فینیشر و یک دستگاه آسفالت تراش در هشت منطقه شهرداری به تناسب مشکلات هر منطقه در حال کار است، لکه گیری مناطق با اکیپ های امانی و پیمانکاران نیز انجام می شود/ عملیات احداث سه معبر جدید در شهر کرمانشاه با بیش از ۷۷ میلیارد تومان اعتبار به منظور تسهیل در عبور و مرور مردم و کاهش ترافیک در حال اجراست/در معبر اول پروژه اتصال شهرک مهدیه (دره دراز) به شهرک امام به طول هزار و ۳۰۰ متر با اعتبار نزدیک به ۳۰ میلیارد تومان در منطقه یک در دست انجام است/اعتصام‌فر، پیشرفت فیزیکی پروژه را ۹۸ درصد اعلام کرد و افزود:عملیات آسفالت این پروژه تا آخر هفته به پایان می‌رسد و پیگیری‌هایی نیز برای روشنایی این معبر با اداره برق در جریان است/ این معبر شهرک مهدیه را از بن‌بست خارج می‌کند و برای مردم منطقه دسترسی جدیدی را ایجاد خواهد کرد/ برای خودروهایی که از مسیر سراب نیلوفر وارد شهر می‌شوند تنها راه ورود به شهر از طریق شهرک دولت‌آباد و در نهایت میدان ایثار بود اما با این دسترسی جدید خودروها می‌توانند دسترسی مستقیم به پل ده‌مجنون داشته باشند که از آنجا می‌توانند به میدان آزادگان یا داخل شهر رفت و آمد کنند/ با احداث این معبر جدید، درصد زیادی از بار ترافیکی میدان ایثار کاهش پیدا خواهد کرد/معبر دوم در منطقه چهار شهرداری اتصال بلوار خلیج فارس به سرآب قنبر از شهرک صادقیه به طول ۷۰۰ متر و عرض ۱۵ متر با حدود ۱۵ میلیارد تومان اعتبار است که حدود ۷۰ درصد عملیات اجرایی آن انجام شده است/معاون عمرانی شهرداری کرمانشاه، پروژه بعدی را احداث خیابان ملاحسینی جعفرآباد به بهشت زهرا با اعتباری حدود ۳۲ میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: این معبر در راستای تکمیل رینگ شرقی در حال انجام است/ این پروژه با هزار و ۸۰ متر طول و عرض ۲۵ متر با پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصد تا هفته دوم مهر ماه امسال قابل بهره‌برداری است.
منبع : طلوع کرمانشاه
پ
پ

معاون عمرانی شهرداری کرمانشاه از تدوین نقشه راه شهرداری برای چهار سال آینده خبر داد و گفت: هر سال ۲۰ درصد از این برنامه اجرا می‌شود.  

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه «حمید اعتصام‌فر» اظهار داشت: از آبان سال گذشته اکیپ هشت نفره‌ای از مناطق شهرداری کرمانشاه بازدید کرده و دفترچه‌ای برای هر منطقه تدوین کردند و مشکلات تمام معابر و کوچه‌های هر منطقه مشخص و یک برنامه جامع برای سطح شهر تنظیم شده و تمام مشکلات کوچه‌های شهر مشخص شده است.

وی، اعتبار کلی این برنامه را در صورت ثابت بودن قیمت‌ها نزدیک به ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیارد تومان برآورد کرد و گفت: برنامه شهرداری کرمانشاه آسفالت ۲۰ درصد از معابر سطح شهری در هر سال است. این آسفالت شامل لکه‌گیری، حفاری، روکش معابر و تراش سطح آسفالت می‌شود.

وی یادآور شد: سال گذشته نزدیک به ۲۰ درصد آسفالت سطح معابر شهر را انجام دادیم و امسال هم تا پایان فصل کاری که حدود آذر ماه است تلاش می‌کنیم به این میزان برسیم.

معاون عمرانی شهرداری کرمانشاه گفت: هم‌اکنون با پنج دستگاه فینیشر و یک دستگاه آسفالت تراش در هشت منطقه شهرداری به تناسب مشکلات هر منطقه در حال کار است، لکه گیری مناطق با اکیپ های امانی و پیمانکاران نیز انجام می شود.

احداث سه معبر جدید در شهر کرمانشاه

معاون عمرانی شهردار کرمانشاه در ادامه گفت: عملیات احداث سه معبر جدید در شهر کرمانشاه با بیش از ۷۷ میلیارد تومان اعتبار به منظور تسهیل در عبور و مرور مردم و کاهش ترافیک در حال اجراست.

وی اضافه کرد: در معبر اول پروژه اتصال شهرک مهدیه (دره دراز) به شهرک امام به طول هزار و ۳۰۰ متر با اعتبار نزدیک به ۳۰ میلیارد تومان در منطقه یک در دست انجام است.

اعتصام‌فر، پیشرفت فیزیکی پروژه را ۹۸ درصد اعلام کرد و افزود: عملیات آسفالت این پروژه تا آخر هفته به پایان می‌رسد و پیگیری‌هایی نیز برای روشنایی این معبر با اداره برق در جریان است.

معاون عمرانی شهرداری کرمانشاه گفت: این معبر شهرک مهدیه را از بن‌بست خارج می‌کند و برای مردم منطقه دسترسی جدیدی را ایجاد خواهد کرد.

وی اضافه کرد: برای خودروهایی که از مسیر سراب نیلوفر وارد شهر می‌شوند تنها راه ورود به شهر از طریق شهرک دولت‌آباد و در نهایت میدان ایثار بود اما با این دسترسی جدید خودروها می‌توانند دسترسی مستقیم به پل ده‌مجنون داشته باشند که از آنجا می‌توانند به میدان آزادگان یا داخل شهر رفت و آمد کنند.

معاون عمرانی شهردار کرمانشاه تاکید کرد: با احداث این معبر جدید، درصد زیادی از بار ترافیکی میدان ایثار کاهش پیدا خواهد کرد.

وی در ادامه عنوان کرد: معبر دوم در منطقه چهار شهرداری اتصال بلوار خلیج فارس به سرآب قنبر از شهرک صادقیه به طول ۷۰۰ متر و عرض ۱۵ متر با حدود ۱۵ میلیارد تومان اعتبار است که حدود ۷۰ درصد عملیات اجرایی آن انجام شده است.

معاون عمرانی شهرداری کرمانشاه، پروژه بعدی را احداث خیابان ملاحسینی جعفرآباد به بهشت زهرا با اعتباری حدود ۳۲ میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: این معبر در راستای تکمیل رینگ شرقی در حال انجام است.

وی اظهار کرد: این پروژه با هزار و ۸۰ متر طول و عرض ۲۵ متر با پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصد تا هفته دوم مهر ماه امسال قابل بهره‌برداری است.

اعتصام‌فر گفت: تقاطع سپاه که اواخر ماه گذشته پل جنوبی به شمال آن افتتاح شد تا پایان هفته آینده شاهد بهره‌برداری پل شمال به جنوب این پروژه نیز خواهیم بود.

وی با بیان اینکه تعریض پل‌های رودخانه قرسو نیز در دستور کار است، افزود: عملیات عمرانی پل کمربندی امام حسین ع (غربی) به احتمال زیاد در مهرماه سال جاری آغاز خواهد شد و مطالعات پل کمربندی امام خمینی ره (شرقی) هم در حال انجام است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه، کلانشهر کرمانشاه یک میلیون نفر از جمعیت ۲ میلیون نفری استان را در خود جا داده و توسط هشت منطقه شهرداری اداره می‌شود.

دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.