پنج شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۲ Thursday, 30 November , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 20166 تعداد نوشته های امروز : 0×

آخرین خبرها

تقلای مصری برای رای جمع کردن! اقای نماینده پای ثابت جلسات این روزها این نشانه ها علامت‌ کمبود ویتامین ب ۱۲ است توقیف ۱۱ کامیون حامل سوخت قاچاق در قصرشیرین تله‌کابین کرمانشاه می‌تواند در “چالابه” احداث شود درخشش صابر خسروی (جوان کرمانشاهی) در رالی اژه ترکیه تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه قطار شهری کرمانشاه آغاز مرحله نهایی طرح جمع آوری معتادان متجاهر نخستین اقدام شورای اسلامی شهر کرمانشاه پس از چند ماه وقفه/ بیش از ۱۰ لایحه مهم تصویب شد تیله کوه، گوشی برای شنیدن وعده های بی سرانجام ندارد/آقای نماینده! وعده سرخرمن کافی است فعالیت ۲۹ کمپ “ترک اعتیاد” مجاز در کرمانشاه/ ۱۰ تا ۳۰ درصد معتادان “ترک” می‌کنند توقیف ۳۲۷ دستگاه خودرو فاقد پلاک و پلاک مخدوش در کرمانشاه شکر کند ذهنی میاره؟! + لیست قیمت انواع شکر روز گذشته جلسه “شورای شهر” کرمانشاه پشت درهای بسته تشکیل شد! امشب هوای استان بارانی می شود بار قاچاق پیکان به مقصد نرسید جنایت علیه بلوط با همراهی دستگاه قضا کرمانشاه در آستانه فروپاشی است رئیس جدید هیات جودوی کرمانشاه انتخاب شد  شناسایی ۲۳۷ فقره تغییر کاربری اراضی در کرمانشاه/ ۱۲۸ مورد ساخت و ساز غیرمجاز تخریب شد بهترین زمان مصرف پنیر چه موقع است؟ + لیست قیمت انواع پنیر شهرداری باید جلوی ایجاد “نما رومی” در ساختمان‌ها را بگیرد

ضرورت آمادگی دستگاه‌ها برای فصل بارش/ وضعیت رودخانه “آبشوران” در برخی نقاط بحرانی است
01 مهر 1402 - 10:33
شناسه : 289572
1
فرماندار کرمانشاه: طلوع‌‌کرمانشاه : محمدرضا آمویی در جلسه ستاد هماهنگی، پیشگیری و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان کرمانشاه اظهار کرد: براساس پیش‌بینی سازمان هواشناسی از نیمه دوم مهر ماه باید منتظر آغاز زودهنگام بارش‌های پاییزی در استان کرمانشاه باشیم/فرماندار کرمانشاه با توصیه به عموم مردم برای پیگیری خبرهای بارندگی از طریق اطلاعیه‌های سازمان هواشناسی خاطرنشان کرد: امسال بارش باران برای همگان به‌ویژه کشاورزان شهرستان کرمانشاه سال خوبی را نوید می‌دهد و امیدواریم در پاییز پربارش امسال بخش قابل توجهی از کمبود منابع آبی جبران شود/به نقل از روابط عمومی فرمانداری کرمانشاه، آمویی با تأکید بر ضرورت آمادگی تمامی دستگاه‌ها برای فصل بارش تصریح کرد: دستگاه‌های خدمات‌رسان همچون شهرداری‌ها و راهداری باید برای فصل بارش آماده باشند و نقاط آبگیر در محورهای مواصلاتی درون و برون شهری اصلاح شود/فرماندار کرمانشاه با اشاره به تشکیل قرارگاه پیش‌بینی، پیشگیری و کنترل سیلاب اظهار کرد: بارندگی اوایل امسال سبب طغیان رودخانه «تنگ کنشت» شد که وجود آب‌بندها و دیواره‌ها در مسیر رودخانه سبب رفع خطر از زندگی ساکنان اطراف رودخانه در شهرک‌های پایین دست شد و باید این آب‌بندها و دیواره‌ها بازبینی شود/آمویی با بیان اینکه وضعیت رودخانه آبشوران در برخی از نقاط شهر کرمانشاه بحرانی است، تأکید کرد:براساس گزارش آب منطقه‌ای جداره رودخانه آبشوران در برخی از نقاط خیابان‌های شهید اشرفی و حدادعادل نیازمند بهسازی است که این اقدام با همکاری ساکنان این مناطق قابل انجام است/فرماندار کرمانشاه با اشاره به تجربه ساماندهی رودخانه آبشوران در محدوده پارکینگ شهرداری خاطرنشان کرد: شیوه ساماندهی رودخانه آبشوران در محدوده پارکینگ شهرداری و رفع خطر از این منطقه یک تجربه موفق است که می‌تواند برای سایر نقاط این رودخانه در بافت کلانشهر کرمانشاه اجرا شود/آمویی با بیان اینکه نخاله‌های ساختمانی یکی از مشکلات حاشیه شهر کرمانشاه است اظهار کرد: وجود نخاله‌های ساختمانی در مسیر رودخانه‌ها و محورهای مواصلاتی در فصل بارش خطرآفرین است و پلیس راهور موظف است خودروهایی که اقدام به تخلیه نخاله‌های ساختمانی در اطراف شهر کنند را یک ماه توقیف کند/فرماندار کرمانشاه همچنین با اشاره به لایروبی رودخانه «مِرِگ» در بخش‌های ماهیدشت و فیروزآباد افزود: لایروبی این رودخانه پس از سال‌ها با اقدام آب منطقه‌ای استان انجام شد که رضایت عمومی را در پی داشت.
منبع : ایسنا
پ
پ

 فرماندار کرمانشاه با اشاره به پیش‌بینی هواشناسی برای آغاز زودهنگام فصل بارش گفت: دستگاه‌های خدمات‌رسان همچون شهرداری‌ها و راهداری باید برای فصل بارش آماده باشند.

محمدرضا آمویی در جلسه ستاد هماهنگی، پیشگیری و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان کرمانشاه اظهار کرد: براساس پیش‌بینی سازمان هواشناسی از نیمه دوم مهر ماه باید منتظر آغاز زودهنگام بارش‌های پاییزی در استان کرمانشاه باشیم.

فرماندار کرمانشاه با توصیه به عموم مردم برای پیگیری خبرهای بارندگی از طریق اطلاعیه‌های سازمان هواشناسی خاطرنشان کرد: امسال بارش باران برای همگان به‌ویژه کشاورزان شهرستان کرمانشاه سال خوبی را نوید می‌دهد و امیدواریم در پاییز پربارش امسال بخش قابل توجهی از کمبود منابع آبی جبران شود.

به نقل از روابط عمومی فرمانداری کرمانشاه، آمویی با تأکید بر ضرورت آمادگی تمامی دستگاه‌ها برای فصل بارش تصریح کرد: دستگاه‌های خدمات‌رسان همچون شهرداری‌ها و راهداری باید برای فصل بارش آماده باشند و نقاط آبگیر در محورهای مواصلاتی درون و برون شهری اصلاح شود.

فرماندار کرمانشاه با اشاره به تشکیل قرارگاه پیش‌بینی، پیشگیری و کنترل سیلاب اظهار کرد: بارندگی اوایل امسال سبب طغیان رودخانه «تنگ کنشت» شد که وجود آب‌بندها و دیواره‌ها در مسیر رودخانه سبب رفع خطر از زندگی ساکنان اطراف رودخانه در شهرک‌های پایین دست شد و باید این آب‌بندها و دیواره‌ها بازبینی شود.

آمویی با بیان اینکه وضعیت رودخانه آبشوران در برخی از نقاط شهر کرمانشاه بحرانی است، تأکید کرد: براساس گزارش آب منطقه‌ای جداره رودخانه آبشوران در برخی از نقاط خیابان‌های شهید اشرفی و حدادعادل نیازمند بهسازی است که این اقدام با همکاری ساکنان این مناطق قابل انجام است.

فرماندار کرمانشاه با اشاره به تجربه ساماندهی رودخانه آبشوران در محدوده پارکینگ شهرداری خاطرنشان کرد: شیوه ساماندهی رودخانه آبشوران در محدوده پارکینگ شهرداری و رفع خطر از این منطقه یک تجربه موفق است که می‌تواند برای سایر نقاط این رودخانه در بافت کلانشهر کرمانشاه اجرا شود.

آمویی با بیان اینکه نخاله‌های ساختمانی یکی از مشکلات حاشیه شهر کرمانشاه است اظهار کرد: وجود نخاله‌های ساختمانی در مسیر رودخانه‌ها و محورهای مواصلاتی در فصل بارش خطرآفرین است و پلیس راهور موظف است خودروهایی که اقدام به تخلیه نخاله‌های ساختمانی در اطراف شهر کنند را یک ماه توقیف کند.

فرماندار کرمانشاه همچنین با اشاره به لایروبی رودخانه «مِرِگ» در بخش‌های ماهیدشت و فیروزآباد افزود: لایروبی این رودخانه پس از سال‌ها با اقدام آب منطقه‌ای استان انجام شد که رضایت عمومی را در پی داشت.

دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.