پنج شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۲ Thursday, 30 November , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 20174 تعداد نوشته های امروز : 8×

آخرین خبرها

قاتل فراری در دام پلیس آگاهی کرمانشاه حریق یک منزل مسکونی در کرمانشاه ۲ مصدوم برجای گذاشت میدان آزادی مکانی برای خرید و فروش گوشی های سرقتی پلمب ۵۰ مطب دندانپزشکی متخلف در استان کرمانشاه کمبود این ویتامین ها باعث هجوم افکار منفی به ذهن می شود از تردد تورهای گردشگری غیرمجاز جلوگیری می‌شود اجرای طرح سامانه سردسیری کرمانشاه بلاتکلیف است آدم ربایی با انگیزه اختلافات خانوادگی/ متهم دستگیر و کودک ربوده شده آزاد شد تقلای مصری برای رای جمع کردن! اقای نماینده پای ثابت جلسات این روزها این نشانه ها علامت‌ کمبود ویتامین ب ۱۲ است توقیف ۱۱ کامیون حامل سوخت قاچاق در قصرشیرین تله‌کابین کرمانشاه می‌تواند در “چالابه” احداث شود درخشش صابر خسروی (جوان کرمانشاهی) در رالی اژه ترکیه تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه قطار شهری کرمانشاه آغاز مرحله نهایی طرح جمع آوری معتادان متجاهر نخستین اقدام شورای اسلامی شهر کرمانشاه پس از چند ماه وقفه/ بیش از ۱۰ لایحه مهم تصویب شد تیله کوه، گوشی برای شنیدن وعده های بی سرانجام ندارد/آقای نماینده! وعده سرخرمن کافی است فعالیت ۲۹ کمپ “ترک اعتیاد” مجاز در کرمانشاه/ ۱۰ تا ۳۰ درصد معتادان “ترک” می‌کنند توقیف ۳۲۷ دستگاه خودرو فاقد پلاک و پلاک مخدوش در کرمانشاه شکر کند ذهنی میاره؟! + لیست قیمت انواع شکر

کرمانشاهیان بیش از ۳۰ میلیارد تومان جریمه شدند/ کاهش ۳۳ درصدی تصادفات فوتی درون شهری
19 اسفند 1397 - 16:01
شناسه : 33425
1
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از صدور 743 هزار و 675 برگ جریمه در استان کرمانشاه طی 11 ماهه سال‌جاری خبر داد و گفت: مبلغ صادر شده جرائم بیش از 30 میلیارد تومان بوده است. طلوع‌‌کرمانشاه :

سرهنگ فضل‌الله شیری پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که در راستای ارائه عملکرد سال ۹۷ و طرح برنامه‌های نوروزی در سالن جلسات پلیس راهور برگزار شد، اظهار داشت: برابر برنامه پنج ساله توسعه کشور تمامی اداره‌ها به خصوص شهرداری و پلیس موظف به ارائه برنامه‌های ترافیک و حمل و نقل هستند/این مسؤول به دقت لازم در اعمال نمره منفی، فک پلاک، اعزام خودرو به پارکینگ و معرفی متخلفان به مرکز قضایی اشاره و بیان کرد: ۹۱۷ هزار و ۳۱۷ فقره تخلف در سال‌جاری ثبت شده است/وی از صدور ۷۴۳ هزار و ۶۷۵ برگ جریمه در استان کرمانشاه طی ۱۱ ماهه سال‌جاری خبر داد و افزود: مبلغ صادر شده جرائم بیش از ۳۰ میلیارد تومان بوده که ۲۴ درصد افزایش تخلفات را نسبت به سال گذشته نشان می‌دهد/براساس گفته‌های شیری، حدود ۷۵ درصد کل تخلفات استان در شهر کرمانشاه بوده است/رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه گفت: طی مدت ذکر شده، ۱۴ هزار و ۷۱ فقره توقیف خودرو اعمال شده که از این تعداد ۷ هزار و ۸۳۲ مورد موتورسیکلت بوده که به پارکینگ هدایت شده‌اند

پ
پ

سرهنگ فضل‌الله شیری پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که در راستای ارائه عملکرد سال ۹۷ و طرح برنامه‌های نوروزی در سالن جلسات پلیس راهور برگزار شد، اظهار داشت: برابر برنامه پنج ساله توسعه کشور تمامی اداره‌ها به خصوص شهرداری و پلیس موظف به ارائه برنامه‌های ترافیک و حمل و نقل هستند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه افزود: در حوزه آموزش کارشناسان و همکاران ما در مجامع عمومی مانند مهدکودک‌ها، سازمان‌های نظامی، اداره‌ها و آموزش و پرورش اقدامات خوبی انجام داده‌اند.

آنگونه که شیری می‌گوید، ۱۱ ماهه سپری شده امسال، آموزش‌های لازم در این خصوص به ۹۷ هزار و ۹۴۳ نفر ارائه شده است.

وی گفت: ۴۰۱ متر بنر تبلیغاتی هشدارهای پلیس، ۳ هزار و ۳۸۰ دقیقه برنامه در صدا و سیما، ۱۶ برنامه ویژه ترافیک در شهرستان‌های استان و انتشار پیام‌های مکرر در فضای مجازی از جمله اقدامات پلیس راهور استان طی مدت مذکور بوده است.

شیری در خصوص برنامه‌های طرح نوروزی استان نیز، گفت: طی مدت ۱۱ ماه سال‌جاری ۷۶۷ خبر در روزنامه‌ها و هفته‌نامه‌های محلی  منتشر شده  است.

این مسؤول به دقت لازم در اعمال نمره منفی، فک پلاک، اعزام خودرو به پارکینگ و معرفی متخلفان به مرکز قضایی اشاره و بیان کرد: ۹۱۷ هزار و ۳۱۷ فقره تخلف در سال‌جاری ثبت شده است.

وی از صدور ۷۴۳ هزار و ۶۷۵ برگ جریمه در استان کرمانشاه طی ۱۱ ماهه سال‌جاری خبر داد و افزود: مبلغ صادر شده جرائم بیش از ۳۰ میلیارد تومان بوده که ۲۴ درصد افزایش تخلفات را نسبت به سال گذشته نشان می‌دهد.

براساس گفته‌های شیری، حدود ۷۵ درصد کل تخلفات استان در شهر کرمانشاه بوده است.

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه گفت:  طی مدت ذکر شده، ۱۴ هزار و ۷۱ فقره توقیف خودرو اعمال شده که از این تعداد ۷ هزار و ۸۳۲ مورد موتورسیکلت بوده که به پارکینگ هدایت شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه بیشترین آمار متوفی در تصادفات مربوط به عابران پیاده است، اظهار داشت: طی ۱۱ ماه سال‌جاری ۲۱۷ جلد ضبط گواهی‌نامه داشته ایم که نسبت به سنوات گذشته ۵۲ در صد افزایش داشته است.

یک‌هزار و ۲۴۴ فقره تصادف خسارتی، یک‌هزار و ۹۷۷ خسارت جراحی و ۱۹ فوتی در صحنه حادثه بنا بر گفته شیری، اعلام شده است.

وی آمار فوتی را بنا بر آمار پزشکی قانونی ۳ هزار و ۲۴۰ فقره اعلام و بیان کرد: طی ۱۱ ماه سال‌جاری ۵ هزار و ۱۵۷ مجروح حادثه رانندگی و ۸۴ کشته تصادفات فوت درون شهری در استان داشته‌ایم که مصدومان ۱۳ درصد و فوت در صحنه ۳۳ درصد کاهش را نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشان می‌دهد.

شیری از کاهش تصادفات چشمگیر استان در سال‌جاری خبر داد و افزود: برای سومین سال متوالی استان کرمانشاه در خصوص آموزش و آگاهی‌سنجی، حائز رتبه برتر کشوری در کاهش کشته تصادفی شد.

این مسؤول بیشترین تصادفات را عدم توجه به جلو ۳۰ درصد، عدم توجه به حق تقدم ۲۰ درصد و رعایت نکردن فاصله طولی با خودرو جلویی هشت درصد اعلام و بیان کرد: بیشترین متوفی افراد بی‌سواد و بین سنین ۴۵ تا ۷۰ سال بود و همچنین بیشترین مرگ به علت ضربه به سر و صورت اعلام شده است.

این مقام مسؤول انتظامی ۴۴ درصد تصادفات را در خیابان‌های اصلی و ۵۱ درصد در هنگام روز اعلام کرد و افزود: ۵۸ درصد تصادفات وسیله نقلیه با عابران پیاده را تشکیل می‌دهند.

شیری تاکید کرد: در اجرای طرح نوروزی از توان و ظرفیت عمومی در رعایت مقررات استفاده خواهیم کرد، تامل با اصحاب رسانه در اطلاع‌رسانی، جدول هماهنگی زمان‌بندی برنامه در صداوسیما، ارسال پیام نوروزی ترافیکی در فضای مجازی و استفاده از ۱۸۰ هزار همیاران پلیس در سطح مدارس استان را تدارک دیده‌ایم، امسال ۹۷ هزار دانش‌آموز در استان آموزش‌های لازم را دیده‌اند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ضمن نوروزی شاد و با کمترین تصادفات برای هم استانی‌ها و مهمانان نوروزی استان، گفت: هیچ برنامه‌ای بدون همکاری آحاد مردم قابل پیشرفت نخواهد بود.

گفتنی است، در پایان جلسه از خبرنگاران حوزه راهنمایی و رانندگی تقدیر شد/فارس

دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.