یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Sunday, 19 May , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 20916 تعداد نوشته های امروز : 5×

آخرین خبرها

اعتراض معاون متوسطه به فعالیت غیرقانونی و زیرزمینی مشاوران تحصیلی در استان مراکز معاینه فنی زیر ذره بین بازرسان معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری کرمانشاه آیا روغن حیوانی برای فشارخون مضر است؟ دریافت اجباری کمک‌های نقدی حین ثبت‌نام دانش آموزان در مدارس ممنوع است چرا نباید به سگ‌های ولگرد غذا بدهیم؟ ضرورت نظارت بیشتر معاونت درمان کرمانشاه بر عملکرد جراحان معبر کولبری مجاز در دروازه شوشمی پاوه بازگشایی می شود توزیع مرسولات پستی در کرمانشاه بیش از حد استاندارد است/مرسولات وارده بیش از صادرات است دانش آموزان می‌توانند کارت ورود به جلسه را یک ساعت قبل از امتحان دریافت کنند دلیل اینکه زنان بیشتر آلزایمر می‌گیرند چیست؟ استان کرمانشاه ۶ بار لرزید سایه سنگین رکود در بازار زرگرهای کرمانشاه خودروهای دارای سرعت غیرمجاز در کرمانشاه توقیف می شوند جشنواره خیرین مدرسه ساز در استان کرمانشاه برگزار میشود/کمک به مدرسه سازی حتی به اندازه یک آجر هم کارساز است جنون غذا برای پول تکرار تجربه ناموفق گذشته در انتخاب مدیران غیربومی کرمانشاه ۲ محور گردشگری در بافت تاریخی شهر کرمانشاه راه اندازی می‌شود توقیف ۱۵ روزه در انتظار خودروهای با سرعت بالا جریمه یک میلیارد ریالی لوازم خانگی متقلب در کرمانشاه بلوار دکتر فتاح فرخی در کرمانشاه افتتاح شد

کسب رتبه زیر ۱۰۰ توسط ۱۳ نفر از دانش آموزان مناطق زلزله زده استان
01 دی 1397 - 15:32
شناسه : 13904
0
طلوع‌‌کرمانشاه :

مدیرکل آموزش و پرورش کرمانشاه از کسب رتبه زیر ۱۰۰ در کنکور سراسری امسال توسط ۱۳ نفر از دانش آموزان مناطق زلزله زده استان خبر داد/وی به اتفاقات خوبی که در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه رخ داده اشاره کرد،و افزود: با تلاش های انجام شده به ۱۳۵۷ دانش آموز مقطع پیش دانشگاهی تبلت آموزشی اهدا شد، به نحوی که این دانش آموزان توانستند در کلاسهای آنلاین مشغول به تحصیل شوند/ ۱۱۲۷ نفر از دانش آموزان مناطق زلزله زده استان کرمانشاه نیز در اردوگاه شهید باهنر تهران به مدت ۱۵ روز اقامت داشته و تحت آموزش مربیان برجسته کشوری قرار گرفتند که ماحصل آن کسب ۱۳ رتبه زیر ۱۰۰ در کنکور سراسری از سوی دانش آموزان مناطق زلزله زده استان کرمانشاه بود/وی با اشاره به سهمیه پنج درصدی دانش‌آموزان مناطق زلزله زده در کنکور سراسری افزود: با تلاش های انجام گرفته این سهمیه ظرف چهار سال آینده نیز ماندگار خواهد بود

پ
پ
مدیرکل آموزش و پرورش کرمانشاه از کسب رتبه زیر ۱۰۰ در کنکور سراسری امسال توسط ۱۳ نفر از دانش آموزان مناطق زلزله زده استان خبر داد.
 
مجید یزدان پناه در نشست خبری که امروز( اول دی) برگزار شد، به اتفاقات خوبی که در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه رخ داده اشاره کرد و افزود: با تلاش های انجام شده به ۱۳۵۷ دانش آموز مقطع پیش دانشگاهی تبلت آموزشی اهدا شد، به نحوی که این دانش آموزان توانستند در کلاسهای آنلاین مشغول به تحصیل شوند.
 
مدیرکل آموزش و پرورش کرمانشاه ادامه داد: همچنین نزدیک هشت و نیم میلیارد تومان بسته‌های آموزشی شامل کتاب درسی و تقویتی در اختیار دانش آموزان مناطق زلزله زده استان کرمانشاه قرار گرفت.
 
 یزدان‌پناه ادامه داد: ۱۱۲۷ نفر از دانش آموزان مناطق زلزله زده استان کرمانشاه نیز در اردوگاه شهید باهنر تهران به مدت ۱۵ روز اقامت داشته و تحت آموزش مربیان برجسته کشوری قرار گرفتند که ماحصل آن کسب ۱۳ رتبه زیر ۱۰۰ در کنکور سراسری از سوی دانش آموزان مناطق زلزله زده استان کرمانشاه بود.
 
 یزدان پناه اضافه کرد: همچنین در کنکور سال گذشته ۲۷ نفر از دانش آموزان مناطق زلزله زده استان کرمانشاه رتبه های زیر هزار کسب کردند.
 
یزدان پناه با اشاره به سهمیه  پنج درصدی دانش‌آموزان مناطق زلزله زده در کنکور سراسری افزود: با تلاش های انجام گرفته این سهمیه ظرف چهار سال آینده نیز ماندگار خواهد بود، ضمن اینکه در تلاشیم تا از طریق مجمع نمایندگان این زمان را بیشتر کنیم و شاید بتوانیم کرمانشاه را هم به این لیست اضافه کنیم.

 

وی در ادامه با  اشاره به بدهی ۴۳ میلیارد تومانی آموزش و پرورش استان به فرهنگیان اظهار کرد: با تلاش‌های صورت گرفته در حال حاضر این مبلغ به استان تخصیص پیدا کرده و در حساب خزانه می باشد و قرار است طی روزهای آتی برای پرداخت به فرهنگیان در اختیار استان قرار گیرد.
 
 یزدان پناه اضافه کرد: با پرداخت این مبلغ تمامی بدهی های آموزش و پرورش از سال ۸۹ تاکنون به فرهنگیان تسویه خواهد شد.
 
مدیرکل آموزش و پرورش کرمانشاه با بیان اینکه در حال حاضر هیچکدام از بازنشستگان فرهنگی هیچ طلبی از آموزش و پرورش کرمانشاه ندارند، گفت: تمامی پاداش بازنشستگان تا ۲۹ اسفند ماه سال ۹۶ پرداخت شده است.
 
 یزدان پناه اضافه کرد: پاداش‌ فرهنگیان بازنشسته سال ۹۷ نیز در قالب بودجه ۹۸ پرداخت خواهد شد.
 
وی در ادامه با اشاره به دستورالعمل تعدیل نیروی معاونین سازمان امور استخدامی مبنی بر عزل معاونین مدارس گفت: در استان کرمانشاه ۲۱۳۲ معاون باید عزل می‌شد که با تلاش های انجام شده با استفاده از فرصت زلزله هیچ عزلی در استان کرمانشاه اتفاق نیفتاد.
 
مدیرکل آموزش و پرورش کرمانشاه به تبدیل وضعیت مربیان حوزه پیش دبستانی و نهضت استان کرمانشاه نیز اشاره کرد و افزود: با تلاش های انجام شده این مربیان از اول مهرماه سال آینده تبدیل وضعیت خواهند شد.
 
وی در ادامه اشاره ای هم به طرح رتبه بندی معلمان و تصویب آن در دولت داشت و افزود: این طرح در مجلس است و در صورت تصمیم گیری مجلس اجرایی خواهد شد که احتمالاً این اتفاق در اواخر امسال بیفتد.
 
وی ادامه داد: در صورت اجرایی شدن طرح رتبه بندی معلمان، برای فرهنگیان نیز همچون اعضای هیئت علمی رتبه تعریف می شود که بر مبنای آن حقوق فرهنگیان تعیین خواهد شد.
 
 یزدان پناه اشاره ای هم به بیمه تکمیلی فرهنگیان استان داشت و افزود: فرهنگیان استان از امروز( اول دی) می توانند از این امکانات در درمانگاه ها، بیمارستانها و آزمایشگاه های تحت قرارداد استفاده کنند.
 
 یزدان پناه در ادامه با اشاره به کسب رتبه اول سوادآموزی استان کرمانشاه در ماه های گذشته، این اتفاق را خوشایند ارزیابی کرد.
 
وی سپس با بیان اینکه تا سال گذشته استان کرمانشاه از حیث پذیرش  نوآموزان مقطع پیش دبستانی رتبه ۳۱ کشور را در اختیار داشت، افزود: امسال موفق شدیم رتبه اول کشور را با افزایش ۱۰۴ درصدی ورودی های پیش دبستانی کسب کنیم.
 
وی در ادامه با بیان اینکه انبارهای اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه پر از بخاری‌های استاندارد است، از مردم خواست در صورت مشاهده استفاده از وسایل گرمایشی غیراستاندارد، موارد را برای جایگزینی با بخاری‌های استاندارد گزارش کنند.
 
مدیر کل آموزش و پرورش کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه در جریان زلزله سال گذشته استان کرمانشاه ۷۸ مدرسه در مناطق زلزله زده تخریب شد، افزود: تفاهم نامه ساخت ۲۰۲ مدرسه در مناطق زلزله زده امضا شده که تاکنون عملیات اجرایی ۱۶۳ مدرسه آغاز و  تا مهرماه امسال نیز ۵۹ مدرسه تحویل شده‌ و مابقی مدارس نیز پس از تکمیل تحویل خواهد شد.

 

دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.