یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Sunday, 19 May , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 20916 تعداد نوشته های امروز : 5×

آخرین خبرها

اعتراض معاون متوسطه به فعالیت غیرقانونی و زیرزمینی مشاوران تحصیلی در استان مراکز معاینه فنی زیر ذره بین بازرسان معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری کرمانشاه آیا روغن حیوانی برای فشارخون مضر است؟ دریافت اجباری کمک‌های نقدی حین ثبت‌نام دانش آموزان در مدارس ممنوع است چرا نباید به سگ‌های ولگرد غذا بدهیم؟ ضرورت نظارت بیشتر معاونت درمان کرمانشاه بر عملکرد جراحان معبر کولبری مجاز در دروازه شوشمی پاوه بازگشایی می شود توزیع مرسولات پستی در کرمانشاه بیش از حد استاندارد است/مرسولات وارده بیش از صادرات است دانش آموزان می‌توانند کارت ورود به جلسه را یک ساعت قبل از امتحان دریافت کنند دلیل اینکه زنان بیشتر آلزایمر می‌گیرند چیست؟ استان کرمانشاه ۶ بار لرزید سایه سنگین رکود در بازار زرگرهای کرمانشاه خودروهای دارای سرعت غیرمجاز در کرمانشاه توقیف می شوند جشنواره خیرین مدرسه ساز در استان کرمانشاه برگزار میشود/کمک به مدرسه سازی حتی به اندازه یک آجر هم کارساز است جنون غذا برای پول تکرار تجربه ناموفق گذشته در انتخاب مدیران غیربومی کرمانشاه ۲ محور گردشگری در بافت تاریخی شهر کرمانشاه راه اندازی می‌شود توقیف ۱۵ روزه در انتظار خودروهای با سرعت بالا جریمه یک میلیارد ریالی لوازم خانگی متقلب در کرمانشاه بلوار دکتر فتاح فرخی در کرمانشاه افتتاح شد

زوایای پنهان در برکناری رئیس هیات ورزشهای همگانی استان کرمانشاه
18 بهمن 1398 - 19:44
شناسه : 170768
2
  چه کسی پیروز انتخابات مجمع است؟ طلوع‌‌کرمانشاه :

حسام الدین شیخی: چه چیزی پشت این عزل و نصبها وجود دارد که سرپرستی در مهر ماه به جای آقای شاملی منصوب می شود اما چطور می شود که با فاصله سه ماه در تاریخ ۲۸ دی ماه در سکوت کامل خبری جایش را به سرپرست جدید می دهد؟ با توجه به زوایای پنهان در این جابجایی ها شائبهء مهندسی انتخابات آن هم در یک هیات ورزشی حائز اهمیت بوجود می آید. این اقدامات آنقدر شک و گمان برانگیز است، می توان گمانه زنی کرد که طی سه ماه تمام اقدامات و تغییرات لازم را برای انتخابات آینده ترتیب اثر داده اند و از آنجایی که سرپرست حق شرکت در انتخابات مجمع را ندارد جایش را به شخصی دیگر می دهد تا بتواند در انتخابات شرکت کند و از آنجایی که مجمع با یک سناریوی از پیش تعیین شده مواجه می شود، گزینهء مدیرکل به راحتی با آرای مجمع بعنوان رییس هیات ورزشهای همگانی انتخاب می شود!/ مسئولین ورزش استان باید پاسخگوی این شوائب بوجود آمده از برکناری خلاف اساسنامه تا افشاگری شاملی از روابط عمومی سفارشی هیات با حقوق سفارشی باشند!

پ
پ

حسام الدین شیخی – روزنامه نگار: هنوز دو سال تا پایان ریاستش برای این هیات باقی مانده بود که با بهانه های غیررسمی همچون کهولت سن و عدم هوشیاری کافی برکنار شد. اما در نهایت آنچه که عنوان شد ارزیابی عملکرد و نیاز به تغییر در این هیات بود و فدراسیون ورزش‎های همگانی جمهوری اسلامی ایران هم با پیشنهاد مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه سرپرست جدید این هیات را منصوب کرد.

هیاتی که جمعیت ورزشکاران و گردش مالی بسیار بالای آن موجب شده تا به یک هیات خاص تبدیل شود. اما چه چیزی پشت این عزل و نصب‎ها وجود دارد که سرپرستی در مهر ماه به جای آقای شاملی منصوب می شود اما چطور می شود که با فاصله سه ماه در تاریخ ۲۸ دی ماه در سکوت کامل خبری جایش را به سرپرست جدید می دهد؟

اگر قدری به قبل بازگردیم جایی که سرپرست هیات همگانی، سال گذشته سرپرست یک معاونت بود که نتوانست نظر مسئولین مربوطه را برای پست معاونت جلب کند! اما حالا با توجه به زوایای پنهان در این جابجایی ها شائبهء مهندسی انتخابات آن هم در یک هیات ورزشی حائز اهمیت بوجود می آید.

این اقدامات آنقدر شک و گمان برانگیز است، می توان گمانه زنی کرد که طی سه ماه تمام اقدامات و تغییرات لازم را برای انتخابات آینده ترتیب اثر داده اند و از آنجایی که سرپرست حق شرکت در انتخابات مجمع را ندارد جایش را به شخصی دیگر می دهد تا بتواند در انتخابات شرکت کند و از آنجایی که مجمع با یک سناریوی از پیش تعیین شده مواجه می شود، گزینهء مدیرکل به راحتی با آرای مجمع بعنوان رییس هیات ورزش‎های همگانی انتخاب می شود!

شاید آقای مدیرکل یادشان رفته که نمی توان رد پای خود را از روی آسفالت تازه با قیر داغ پاک کرد که کسی متوجه نشود او در تلاش است تا مشاورعالی خود را در پستهای ارزشمند قرار دهد! در هر حال مسئولین ورزش استان باید پاسخگوی این شوائب بوجود آمده از برکناری خلاف اساسنامه تا افشاگری شاملی از روابط عمومی سفارشی هیات با حقوق سفارشی باشند یا ما منتظر باشیم پس از تخلفات آشکار، سرپرستی که استعفا داده بعنوان رییس هیات ورزشهای همگانی انتخاب شود!

دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.