یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Sunday, 19 May , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 20916 تعداد نوشته های امروز : 5×

آخرین خبرها

اعتراض معاون متوسطه به فعالیت غیرقانونی و زیرزمینی مشاوران تحصیلی در استان مراکز معاینه فنی زیر ذره بین بازرسان معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری کرمانشاه آیا روغن حیوانی برای فشارخون مضر است؟ دریافت اجباری کمک‌های نقدی حین ثبت‌نام دانش آموزان در مدارس ممنوع است چرا نباید به سگ‌های ولگرد غذا بدهیم؟ ضرورت نظارت بیشتر معاونت درمان کرمانشاه بر عملکرد جراحان معبر کولبری مجاز در دروازه شوشمی پاوه بازگشایی می شود توزیع مرسولات پستی در کرمانشاه بیش از حد استاندارد است/مرسولات وارده بیش از صادرات است دانش آموزان می‌توانند کارت ورود به جلسه را یک ساعت قبل از امتحان دریافت کنند دلیل اینکه زنان بیشتر آلزایمر می‌گیرند چیست؟ استان کرمانشاه ۶ بار لرزید سایه سنگین رکود در بازار زرگرهای کرمانشاه خودروهای دارای سرعت غیرمجاز در کرمانشاه توقیف می شوند جشنواره خیرین مدرسه ساز در استان کرمانشاه برگزار میشود/کمک به مدرسه سازی حتی به اندازه یک آجر هم کارساز است جنون غذا برای پول تکرار تجربه ناموفق گذشته در انتخاب مدیران غیربومی کرمانشاه ۲ محور گردشگری در بافت تاریخی شهر کرمانشاه راه اندازی می‌شود توقیف ۱۵ روزه در انتظار خودروهای با سرعت بالا جریمه یک میلیارد ریالی لوازم خانگی متقلب در کرمانشاه بلوار دکتر فتاح فرخی در کرمانشاه افتتاح شد

مدیرانی که به مردم قول هایی داده‌اند،به وعده‌های خود عمل کنند/شهرداری به تنهایی نمی‌تواند از پس همه مشکلات بربیاید/تصمیم گرفته‌ایم شهر کرمانشاه را به هشت منطقه تقسیم کنیم
19 بهمن 1398 - 19:42
شناسه : 171269
1
استاندار کرمانشاه: طلوع‌‌کرمانشاه :

هوشنگ بازوند در نشست شورای اداری استان کرمانشاه که عصر امروز (۱۹ بهمن) با حضور رئیس کمیته ملی المپیک برگزار شد، با اشاره به برنامه ریزی برای کاهش سالانه سه درصدی نرخ بیکاری استان، اظهار کرد: هرچند استان کرمانشاه طی چند دهه اخیر بالاترین نرخ بیکاری کشور را داشته، اما در یکی دو سال اخیر با برنامه ریزی‌های مختلف برای کاهش آن تلاش کردیم/بازوند در بخش دیگری از سخنانش به اجرای برنامه “۱۰۰ مدیر، ۱۰۰ مسجد” در کرمانشاه طی ایام دهه فجر اشاره کرد و گفت: اجرای این طرح موفقیت آمیز بود و رضایتمندی مردم را در پی داشت/وی تاکید کرد: انتظار داریم اگر مدیران در این برنامه‌ها به مردم قول هایی داده‌اند، به وعده‌های خود عمل کنند و اگر مانعی سر راه اجرای وعده هایشان وجود دارد اعلام کنند تا موانع را برداریم/استاندار کرمانشاه در ادامه به گستردگی شهر کرمانشاه و آمار بالای جمعیت و مرکزیت آن در غرب کشور اشاره کرد و گفت: به واسطه این مسائل نباید تصور کنیم که شهرداری به تنهایی می‌تواند از پس همه مشکلات بربیاید/وی اضافه کرد: در این راستا تصمیم گرفته‌ایم تا شهر کرمانشاه را به هشت منطقه تقسیم کنیم و هر کدام از معاونین و مدیران استانداری را معین یکی از این مناطق کنیم/بازوند یادآورشد: با تقسیم این مناطق مدیران معین هر منطقه با مساجد آن مناطق هماهنگی لازم را خواهد داشت تا به احصاء، بررسی و رفع مشکلات اجتماعی و اقتصادی و… بپردازند.

پ
پ

استاندار کرمانشاه با اشاره به کاهش نرخ بیکاری استان طی ۹ ماهه امسال، گفت: طبق برنامه نرخ بیکاری استان در سال ۱۴۰۰ به میانگین کشوری می‌رسد.

هوشنگ بازوند در نشست شورای اداری استان کرمانشاه که عصر امروز (۱۹ بهمن) با حضور رئیس کمیته ملی المپیک برگزار شد، با اشاره به برنامه ریزی برای کاهش سالانه سه درصدی نرخ بیکاری استان، اظهار کرد: هرچند استان کرمانشاه طی چند دهه اخیر بالاترین نرخ بیکاری کشور را داشته، اما در یکی دو سال اخیر با برنامه ریزی‌های مختلف برای کاهش آن تلاش کردیم.

وی تصریح کرد: مجموعه این تلاش‌ها باعث شد تا در ۹ ماهه امسال وضعیت بهتر و کاهش نرخ بیکاری را داشته باشیم و تا پایان سال این روند ادامه خواهد داشت.  

به گزارش ایسنا استاندار کرمانشاه خاطرنشان کرد: طبق برنامه تا سال ۱۴۰۰ نرخ بیکاری استان را به میانگین کشوری خواهیم رساند.

وی یادآورشد: اگر بخواهیم نرخ بیکاری استان را تا یک درصد کاهش دهیم، باید بین ۶۵۰۰ تا هفت هزار شغل در کرمانشاه ایجاد کنیم.

بازوند با تاکید براینکه همه مدیران کرمانشاه برای ایجاد اشتغال و کاهش نرخ بیکاری پای کار هستند، عنوان کرد: پس از وقوع زلزله بزرگ سال ۱۳۹۶ هم تلاش کردیم تا فرصت‌هایی را برای ایجاد اشتغال با جذب اعتبارات بوجود آوریم.

وی تصریح کرد: طی دو سال گذشته پس از وقوع زلزله ۱۳۰۰ میلیارد تومان اعتبارات ارزان قیمت برای ایجاد اشتغال در استان پرداخت شده است.

استاندار کرمانشاه به سفر اواخر هفته قبل مدیران عامل بانک‌های کشور به کرمانشاه هم اشاره کرد و گفت: یکی از دستاوردهای این سفر برای کرمانشاه اختصاص ۹۵۰ میلیارد تومان از محل منابع بانک‌ها به سازمان برنامه و بودجه استان برای پروژه های زیرساختی استان بود که ۷۲۰ میلیارد تومان از این اعتبار به قطار شهری، توسعه محور کرمانشاه به کامیاران، محور گیلانغرب به سومار و تکمیل تصفیه خانه فاضلاب شهر کرمانشاه اختصاص یافت.

وی اضافه کرد: همچنین در این سفر مقرر شد بانک‌ها ۳۴۰۰ میلیارد تومان به صاحبان صنایع استان برای ایجاد هفت هزار شغل تسهیلات پرداخت کنند.

بازوند در بخش دیگری از سخنانش به اجرای برنامه “۱۰۰ مدیر، ۱۰۰ مسجد” در کرمانشاه طی ایام دهه فجر اشاره کرد و گفت: اجرای این طرح موفقیت آمیز بود و رضایتمندی مردم را در پی داشت.

وی تاکید کرد: انتظار داریم اگر مدیران در این برنامه‌ها به مردم قول هایی داده‌اند، به وعده‌های خود عمل کنند و اگر مانعی سر راه اجرای وعده هایشان وجود دارد اعلام کنند تا موانع را برداریم.

استاندار کرمانشاه در ادامه به گستردگی شهر کرمانشاه و آمار بالای جمعیت و مرکزیت آن در غرب کشور اشاره کرد و گفت: به واسطه این مسائل نباید تصور کنیم که شهرداری به تنهایی می‌تواند از پس همه مشکلات بربیاید.

وی اضافه کرد: در این راستا تصمیم گرفته‌ایم تا شهر کرمانشاه را به هشت منطقه تقسیم کنیم و هر کدام از معاونین و مدیران استانداری را معین یکی از این مناطق کنیم.

بازوند یادآورشد: با تقسیم این مناطق مدیران معین هر منطقه با مساجد آن مناطق هماهنگی لازم را خواهد داشت تا به احصاء، بررسی و رفع مشکلات اجتماعی و اقتصادی و…  بپردازند.

وی در در بخش دیگری از سخنانش بااشاره به افتتاح و کلنگ زنی ۱۱۶۲ پروژه با اعتبار ۱۰ هزار و ۲۸۰ میلیارد تومان در کرمانشاه طی ایام دهه فجر، اظهار کرد: بخشی از این پروژه ها در مناطق محروم و روستاهای استان افتتاح و یا کلنگ زنی شدند.

وی بابیان اینکه در این دهه گاز رسانی به ۱۱۲ روستای کرمانشاه به بهره برداری رسید و گازرسانی به ۲۲۰ روستا هم آغاز شد، عنوان کرد: در حال حاضر گاز رسانی به ۶۶۲ روستای دیگر استان درحال انجام است.

این مقام مسئول اضافه کرد: سال ۱۳۹۲ تعداد روستاهای دارای گاز کرمانشاه ۲۰۹ روستا بود که این تعداد به ۱۳۳۲ روستا رسیده است.

وی در بخش پایانی سخنانش خود خواستار حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن شد و گفت: دوم اسفند هم انتخابات مجلس شورای اسلامی را در پیش داریم که حضور گسترده مردم در آن بسیار حائز اهمیت است.

بازوند تاکید کرد: به همه مردم استان اطمینان خاطر می‌دهیم که از رای آنها به عنوان امانت، صیانت و حفاظت خواهیم کرد.

دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.