دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳ Monday, 27 May , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 20947 تعداد نوشته های امروز : 5×

آخرین خبرها

۳اثر یک نویسنده کرمانشاهی در سوئد به چاپ رسید اعتراف اعضای باندی به ۴۸ فقره سرقت منزل از شهروندان کرمانشاهی برخورد صاعقه مرد میانسال را در سنقروکلیایی به کام مرگ کشاند مراجعه ۷ هزار نفر بر اثر حیوان‌گزیدگی به مراکز بهداشت برگزاری سوگواره شهدای خدمت در کرمانشاه/شهدای خدمت هنرمندانه ترین مسیر را انتخاب کردند دستگیری ۳ قاتل متواری توسط پلیس آگاهی کرمانشاه بهزیستی فقط آمار کودکانی را در دست دارد که به آن ها خدمات می دهد!/شناسایی نزدیک به ۱۰۰۰ کودک کار و خیابانی در کرمانشاه شهرداری در مورد سرنوشت بیمارستان مسیح چه می گوید؟/مراجع قضایی هر حکمی بدهد انجام می شود امسال با خطر شروع زودهنگام آتش‌سوزی‌ در محیط زیست مواجهیم معیار جدید حذف یارانه نقدی ۱۴۰۳ برخورد کمباین با مین به جا مانده در قصرشیرین یک زخمی به جا گذاشت انفجار منزل در ثلاث باباجانی حادثه آفرید کارگران و مصائب «اصلاح عناوین شغلی» دعوت ۵ کشتی‌گیر کرمانشاهی برای حضور در جام تختی خداحافظی کرمانشاه با بارش‌های فراگیر بهاری مسیر فرعی سیاستگذار برای حل چالش‌های کمی و کیفی خودرو معجزه تولید با ارزپاشی؟ از نقش بی بدیل جراحان عمومی در سلامت جامعه تا اصلاحیه یک مصاحبه در پایگاه خبری طلوع در نهایت ما بازیچه دست هوش مصنوعی خواهیم شد! افزایش دمای هوا / سامانه بارشی دیگری به کرمانشاه وارد می شود پیام تسلیت دکتر لطفی لاریجانی مدیرعامل جدید شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در پی شهادت رئیس جمهور و همراهانش

کمیته ویژه نظارت بر اجرای مصوبات و دستورالعمل های ابلاغی برای مقابله با کرونا تشکیل شد/همه دستگاه های اجرایی باید از تمامی امکانات خود برای کمک به دانشگاه علوم پزشکی استفاده نمایند
13 اسفند 1398 - 10:39
شناسه : 181489
1
استاندار کرمانشاه: طلوع‌‌کرمانشاه :

کرمانشاه-پایگاه خبری طلوع-مهندس بازوند استاندار کرمانشاه دراین نشست گفت:مشارکت مردم کرمانشاه در انجام اقدامات پیشگیرانه بسیار مناسب است واز همه پزشکان و پرستاران ایثارگر و پرتلاش که در صف اول مبارزه با کرونا قرار دارند صمیمانه سپاسگزارم./هوشنگ بازوند از مردم استان کرمانشاه که اهمیت و ضرورت موضوع را درک کرده اند و همه با هم، همراه و همدل با تمام امکانات در حال انجام اقدامات پیشگیرانه و رعایت بهداشت فردی هستند، تشکر کرد و افزود:به یقین مشارکت مردمی سبب شده که امروز وضعیت پیشگیری در استان کرمانشاه از دیگر استانها مناسب تر شود./استاندار کرمانشاه تاکید کرد:همه دستگاه های اجرایی موظف هستند از تمامی امکانات و ظرفیت های موجود برای کمک به دانشگاه علوم پزشکی استفاده نمایند/وی گفت:کمیته ویژه نظارت بر اجرای مصوبات و دستورالعمل های ابلاغی برای مقابله با کرونا تشکیل و مصادیق این مصوبه ها مورد بازرسی قرار خواهد گرفت./هوشنگ بازوند افزود: همه موظف به رعایت نکات بهداشتی و انجام اقدامات پیشگیرانه هستند و همه دستگاه های اجرایی، بخش خصوصی، نهادهای خدماتی و مردم باید دستورالعمل ها را رعایت کنند زیرا ما با هم می توانیم کرونا را شکست دهیم.

پ
پ

کرمانشاه-پایگاه خبری طلوع-نشست ستاد مدیریت کرونا ویروس در محل کمیته بحران دانشگاه علوم پزشکی به ریاست مهندس بازوند استاندار کرمانشاه و با حضور معاون سیاسی استانداری، رییس دانشگاه علوم پزشکی، دادستان کرمانشاه، مدیران کل بازرسی و دیوان محاسبات، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، مدیران کل پدافند غیرعامل و روابط عمومی استانداری و معاونین و مدیران ستادی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی در حال برگزاری است …

استاندار کرمانشاه از مدیریت و معاونین دانشگاه علوم پزشکی به لحاظ اندیشیدین تمهیدات لازم و اقدامات موثر در مقابله با کرونا ویروس تقدیر کرد.

هوشنگ بازوند از مردم استان کرمانشاه که اهمیت و ضرورت موضوع را درک کرده اند و همه با هم، همراه و همدل با تمام امکانات در حال انجام اقدامات پیشگیرانه و رعایت بهداشت فردی هستند، تشکر کرد و افزود:به یقین مشارکت مردمی سبب شده که امروز وضعیت پیشگیری در استان کرمانشاه از دیگر استانها مناسب تر شود.

استاندار کرمانشاه تاکید کرد:همه دستگاه های اجرایی موظف هستند از تمامی امکانات و ظرفیت های موجود برای کمک به دانشگاه علوم پزشکی استفاده نمایند

وی گفت:کمیته ویژه نظارت بر اجرای مصوبات و دستورالعمل های ابلاغی برای مقابله با کرونا تشکیل و مصادیق این مصوبه ها مورد بازرسی قرار خواهد گرفت.

هوشنگ بازوند افزود: همه موظف به رعایت نکات بهداشتی و انجام اقدامات پیشگیرانه هستند و همه دستگاه های اجرایی، بخش خصوصی، نهادهای خدماتی و مردم باید دستورالعمل ها را رعایت کنند زیرا ما با هم می توانیم کرونا را شکست دهیم.

 رییس دانشگاه علوم پزشکی مردم را به ماندن  در خانه تشویق کرد و گفت: این توصیه بهترین راهکار برای مراقبت است.

دکتر مرادیگفت: با توجه به انجام اقدامات پیشگیرانه و مشارکت بسیار مطلوب مردم خوشبختانه هم اکنون به لحاظ آماری جزء استانهای هستیم که در شرایط مناسبی قرار داریم.

وی افزود: پیش بینی امکانات لازم برای ارائه خدمات در این بحران برای خدمتگزاری به بیماران احتمالی انجام شده است و برای مدیریت این بحران نیازمند همراهی بیشتر مردم در رعایت بهداشت فردی و انجام اقدامات پیشگیرانه هستیم.

مرادی گفت: حضور فعال و مدیریت استاندار کرمانشاه در تمامی مراحل این بحران در کنار همراهی همه دستگاه های اجرایی سبب شده امروز امکان خدمت رسانی به مردم تسهیل و میسر شود و پیش بینی های لازم هم انجام شده است.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری نیز اظهار کرد:برای تأمین اقلام بهداشتی و امکانات لازم برای انجام اقدامات پیشگیرانه کلیه ظرفیت های استان را پای کار آورده ایم.

محمدابراهیم الهی تبار افزود: برای افزایش سطح تولید باید تلاش شود که موانع تولیدکنندگان مواد بهداشتی رفع و برداشته و شبکه توزیع نیز ساماندهی شود.

 دادستان کرمانشاه تاکید کرد:نشست های اداری تا حدامکان کاهش یابد و صرفا در موارد ضروری جلسه ها تشکیل شود.

محمدحسین صادقی گفت:همکاری و مشارکت مردم و تلاش های اصحاب رسانه برای آموزش و انجام اقدامات پیشگیرانه به منظور مقابله با کرونا بسیار مناسب داریم و توقع داریم این رفتار به صورت مستمر با رویکرد پیشگیرانه ادامه یابد.

وی گفت: مردم در انجام مراسم ها با توجه به اهمیت و ضرورت موضوع همراهی لازم را برای پیشگیری داشته باشند.

 دادستان کرمانشاه افزود: مطالبات عمومی مردم را باید مدنظر داشته باشیم و برای تأمین به موقع اقلام بهداشتی با همکاری نهادهای ذی ربط تدبیر لازم اندیشیده شود.

 وی اظهار کرد: ١٢۵٠نفر از زندانیان را بدون سخت گیری برای اخذ تضمین آزاد کرده ایم و این گروه افرادی هستند که دارای شرایط لازم برای آزادی هستند سایر زندانیان که دارای جرایم خاص و برای امنیت جامعه خطرآفرین هستند، امکان برخورداری از این طرح را ندارند اما اقدامات لازم برای پیشگیری و رعایت نکات بهداشتی در حال انجام است.

 سخنگوی ستاد مدیریت کرونا ویروس در کرمانشاه گفت:رفتار مردم در انجام اقدامات پیشگیرانه و رعایت نکات بهداشتی باید به صورت مستمر ادامه یاید.

دکتر شکیبا افزود:مصوبات و توصیه های استاندار و همراهی دستگاه های نظارتی و قضایی مناسب و مطلوب است و از این همکاری تشکر می کنم.

 وی اظهار کرد: فرمانداران در شهرستانها تلاش بسیار قابل تقدیری دارند که باید این روند ادامه یابد.

 

 

دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.