پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳ Thursday, 20 June , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 21048 تعداد نوشته های امروز : 4×

آخرین خبرها

قطعی مکرر آب و نبود سیستم سرمایشی چالش روزهای گرم مرز پرویزخان قطعی مکرر آب و نبود سیستم سرمایشی چالش روزهای گرم مرز پرویزخان بهار کرمانشاه با باد و گرما به تابستان می‌رسد نابرابری علیه آموزش!/ مقایسه نقشه استانی فقر و معدل امتحانات نهایی در استان‌ها مرگ جویندگان اشیاء تاریخی در گیلانغرب  آمادگی مراکز مشاوره آموزش و پرورش کرمانشاه برای ارائه خدمات به دانش‌آموزان شیوع بی سابقه تب دنگی در جهان/تایید یک واکسن برای ۶ تا ۱۶ ساله ها افزایش ۲۲ درصدی بارندگی‌ها در کرمانشاه و ثبت ۵۴۹ میلیمتر باران از «سیگار الکترونیکی» چه می‌دانید؟ ثبت‌نام کلاس اولی‌ها در کرمانشاه تا ۱۰ تیرماه ادامه دارد آسفالت باند اصلی فرودگاه کرمانشاه ۵۳ درصد پیشرفت دارد ورود رییس کل دادگستری کرمانشاه به موضوع خط انتقال آب سد آزادی شنا چه فوایدی دارد؟  ۳۰ مدرسه کرمانشاه آماده اسکان مسافران تابستانی است مجمع هیات تکواندو کرمانشاه و شائبه مهندسی انتخابات! انهدام باند سارقان منزل در کرمانشاه/ کشف ۶۱ فقره سرقت گندم کاران کرمانشاهی ۸۱ میلیارد تومان دریافت کرده اند ناخالصی بالای مواد مخدر در کرمانشاه/ سودجویان جگرِ گاو و شکلات قاطی «تریاک» می‌کنند! اعلام ۱۰ جایگاه عرضه دام برای عید قربان توسط شهرداری کرمانشاه و باز هم کرمانشاه صدر نشین نرخ بیکاری کشور! خیز دوباره فرودگاه کرمانشاه برای بین‌المللی شدن

۴۷ هزار شغل جدید در سامانه رصد کرمانشاه ثبت شد
17 اسفند 1399 - 11:19
شناسه : 265971
7
مدیرکل تعاون، کار و رفا ه اجتماعی کرمانشاه با بیان این که بر اساس تعهدات تعیین شده از سوی دولت برای دستگاه های اجرایی 47 هزار و 308 شغل ناخالص پیش‌بینی شده بود، گفت: از ابتدای امسال تاکنون 47 هزار و 308 اشتغال جدید در سامانه رصد ثبت شده است. طلوع‌‌کرمانشاه :

حسن عزیزی گفت: یکی از وظایف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان ها رصد اشتغال ثبت شده بر اساس تعهدات دستگاه های اجرایی است که از ابتدای امسال تاکنون ۴۷ هزار و ۳۰۸ فرصت شغلی ناخالص معادل صد درصد تعهد پیش بینی شده در سامانه، ثبت شده است./حسن عزیزی افزود: پیش بینی تعداد اشتغال های جدید برای سال ۹۹ بر اساس مفاد سند سه اشتغال استان و به منظور دستیابی به کاهش ۲ و نیم درصدی نرخ بیکاری در استان بوده است./وی افزود: برای رسیدن به کاهش ۲ و نیم درصدی نرخ بیکاری در سال ۱۴۰۰ نیز تعداد ۵۰۸۵۴ اشتغال ناخالص پیش بینی شده است./مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه اضافه کرد: بر اساس سند سه ساله اشتغال استان کرمانشاه در پایان سال ۹۹ باید  ۱۷هزار و ۶۴۶  شغل خالص ایجاد شود که پیش بینی می شود در پایان سال ۹۹ نرخ بیکاری به ۱۳ و ۲ دهم درصد برسد./عزیزی همچنین پیش بینی ایجاد اشتغال خالص بر اساس سند اجرایی اشتغال را   ۱۸ هزار و ۹۶۸  فرصت شغلی خالص جدید در سال ۱۴۰۰ عنوان کرد و گفت: پیش بینی می شود با تحقق پیش بینی های سند سه ساله اشتغال استان، نرخ بیکاری به ۱۰ و ۷ دهم درصد در پایان سال ۱۴۰۰ برسد.

پ
پ

مدیرکل تعاون، کار و رفا ه اجتماعی کرمانشاه با بیان این که بر اساس تعهدات تعیین شده از سوی دولت برای دستگاه های اجرایی ۴۷ هزار و ۳۰۸ شغل ناخالص پیش‌بینی شده بود، گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۴۷ هزار و ۳۰۸ اشتغال جدید در سامانه رصد ثبت شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، حسن عزیزی گفت: یکی از وظایف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان ها رصد اشتغال ثبت شده بر اساس تعهدات دستگاه های اجرایی است که از ابتدای امسال تاکنون ۴۷ هزار و ۳۰۸ فرصت شغلی ناخالص معادل صد درصد تعهد پیش بینی شده در سامانه، ثبت شده است.

حسن عزیزی افزود: پیش بینی تعداد اشتغال های جدید برای سال ۹۹ بر اساس مفاد سند سه اشتغال استان و به منظور دستیابی به کاهش ۲ و نیم درصدی نرخ بیکاری در استان بوده است.

وی افزود: برای رسیدن به کاهش ۲ و نیم درصدی نرخ بیکاری در سال ۱۴۰۰ نیز تعداد ۵۰۸۵۴ اشتغال ناخالص پیش بینی شده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه اضافه کرد: بر اساس سند سه ساله اشتغال استان کرمانشاه در پایان سال ۹۹ باید  ۱۷هزار و ۶۴۶  شغل خالص ایجاد شود که پیش بینی می شود در پایان سال ۹۹ نرخ بیکاری به ۱۳ و ۲ دهم درصد برسد.

عزیزی همچنین پیش بینی ایجاد اشتغال خالص بر اساس سند اجرایی اشتغال را   ۱۸ هزار و ۹۶۸  فرصت شغلی خالص جدید در سال ۱۴۰۰ عنوان کرد و گفت: پیش بینی می شود با تحقق پیش بینی های سند سه ساله اشتغال استان، نرخ بیکاری به ۱۰ و ۷ دهم درصد در پایان سال ۱۴۰۰ برسد.

 

دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.