دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Monday, 20 May , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 20920 تعداد نوشته های امروز : 4×

آخرین خبرها

سالن های کرمانشاه شرایط تجلیل از هنرمندان معلول را ندارند/تقدیر از هنرمندان معلول در کرمانشاه از حضور دانش بنیان‌ها برای تحول در آموزش گردشگری استقبال می‌کنیم برگزاری اجتماع مردم عزادار کرمانشاه ساعت ۱۰:۳۰ رئیس‌جمهور ایران در حین خدمت‌رسانی به مردم به شهادت رسید اعتراض معاون متوسطه به فعالیت غیرقانونی و زیرزمینی مشاوران تحصیلی در استان مراکز معاینه فنی زیر ذره بین بازرسان معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری کرمانشاه آیا روغن حیوانی برای فشارخون مضر است؟ دریافت اجباری کمک‌های نقدی حین ثبت‌نام دانش آموزان در مدارس ممنوع است چرا نباید به سگ‌های ولگرد غذا بدهیم؟ ضرورت نظارت بیشتر معاونت درمان کرمانشاه بر عملکرد جراحان معبر کولبری مجاز در دروازه شوشمی پاوه بازگشایی می شود توزیع مرسولات پستی در کرمانشاه بیش از حد استاندارد است/مرسولات وارده بیش از صادرات است دانش آموزان می‌توانند کارت ورود به جلسه را یک ساعت قبل از امتحان دریافت کنند دلیل اینکه زنان بیشتر آلزایمر می‌گیرند چیست؟ استان کرمانشاه ۶ بار لرزید سایه سنگین رکود در بازار زرگرهای کرمانشاه خودروهای دارای سرعت غیرمجاز در کرمانشاه توقیف می شوند جشنواره خیرین مدرسه ساز در استان کرمانشاه برگزار میشود/کمک به مدرسه سازی حتی به اندازه یک آجر هم کارساز است جنون غذا برای پول تکرار تجربه ناموفق گذشته در انتخاب مدیران غیربومی کرمانشاه

اتباع افغانی جواز ورود به کرمانشاه را ندارند
25 فروردین 1403 - 14:40
شناسه : 292755
1
طلوع‌‌کرمانشاه : حمزه سلیمانی اظهار داشت: با همکاری، همراهی و اقتدار پلیس امنیت عمومی استان اجازه نمی‌دهیم هیچ تبعه خارجی در سال ۱۴۰۳ به طور غیرقانونی وارد کرمانشاه شود./مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمانشاه با اشاره به طرح شناسایی، دستگیری و بازداشت اتباع خارجی غیر مجاز ساکن در کرمانشاه از برنامه‌ریزی برای جلوگیری از ورود آنها و اجرای طرح‌های ضربتی جمع‌آوری اتباع خارجی غیر مجاز در سطح استان طی سال جاری خبر داد/همشهریان عزیز می‌توانند در صورت مشاهده موارد به‌کارگیری اتباع خارجی در مزارع کشاورزی، دامداری‌ها، مرغداری‌ها، گلخانه‌ها، مراکز پرورش اسب و .. موضوع را به قید فوریت به شماره تلفن‌های ۱۱۰ یا شماره تلفن  ۰۸۳۳۸۴۵۰۱۷۳ اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان کرمانشاه گزارش کنند/ در راستای جلوگیری از ورود اتباع غیر مجاز به استان کرمانشاه تاکنون چندین همایش با حضور رؤسای مراکز خدمات جهاد کشاورزی بخش‌های بیلوار، کوزران، ماهیدشت، بخش مرکزی کرمانشاه، اتحادیه‌های وابسته به دامپزشکی استان، شوراها، دهیاران بخش‌های مرکزی کرمانشاه، بیلوار، کوزران، و سایر مسئولان و ارگان‌های ذی‌ربط برگزار  شده است/ در این باره اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی انجام شده و برابر با دستورالعمل ابلاغی از وزارت کشور مبنی بر ممنوعیت ورود اتباع افغانی و تبعات آن در استان به همه شرکت‌کنندگان در همایش‌های فوق‌الذکر اطلاع رسانی شده است/برگزاری این همایش‌ها با حضور همه دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی و قضایی استان کرمانشاه در سال ۱۴۰۳ استمرار خواهد داشت و با اقدامات قاطع و قانونی کارگروه کنترل و رصد اتباع خارجی استان کرمانشاه اجازه نخواهیم داد اتباع غیر مجاز وارد استان کرمانشاه شوند/سلیمانی در بخش دیگری از سخنانش به آثار و پیامدهای خروج اتباع اشاره کرد و گفت: پس از دستگیری‌ها  طی بازدیدهای به‌عمل آمده از بخشی از مزارع کشاورزی کوزران، ماهیدشت و بخش مرکزی شاهد به‌کارگیری و اشتغال افراد بومی و محلی بودیم که عمدتا  مددجویان کمیته امداد بودند و نشان می‌دهد این اقدامات در راستای اشتغال‌زایی استان تاثیر به‌سزایی دارد.  مدیرکل امور اتباع خارجی استانداری کرمانشاه بر ضرورت ایجاد فرصت‌های شغلی برای هم‌استانی‌ها تأکید کرد و گفت: صیانت از نیروی کار ایرانی و کرمانشاهیان عزیز برای ما اولویت دارد.
منبع : مرصاد
پ
پ

مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمانشاه با تأکید بر صیانت از نیروی کار بومی، گفت: اتباع افغانی جواز ورود به استان کرمانشاه را ندارند.

 

حمزه سلیمانی اظهار داشت: با همکاری، همراهی و اقتدار پلیس امنیت عمومی استان اجازه نمی‌دهیم هیچ تبعه خارجی در سال ۱۴۰۳ به طور غیرقانونی وارد کرمانشاه شود.

مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمانشاه با اشاره به طرح شناسایی، دستگیری و بازداشت اتباع خارجی غیر مجاز ساکن در کرمانشاه از برنامه‌ریزی برای جلوگیری از ورود آنها و اجرای طرح‌های ضربتی جمع‌آوری اتباع خارجی غیر مجاز در سطح استان طی سال جاری خبر داد.

وی گفت: همشهریان عزیز می‌توانند در صورت مشاهده موارد به‌کارگیری اتباع خارجی در مزارع کشاورزی، دامداری‌ها، مرغداری‌ها، گلخانه‌ها، مراکز پرورش اسب و .. موضوع را به قید فوریت به شماره تلفن‌های ۱۱۰ یا شماره تلفن  ۰۸۳۳۸۴۵۰۱۷۳ اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان کرمانشاه گزارش کنند.

سلیمانی تصریح کرد: در راستای جلوگیری از ورود اتباع غیر مجاز به استان کرمانشاه تاکنون چندین همایش با حضور رؤسای مراکز خدمات جهاد کشاورزی بخش‌های بیلوار، کوزران، ماهیدشت، بخش مرکزی کرمانشاه، اتحادیه‌های وابسته به دامپزشکی استان، شوراها، دهیاران بخش‌های مرکزی کرمانشاه، بیلوار، کوزران، و سایر مسئولان و ارگان‌های ذی‌ربط برگزار  شده است.

وی خاطرنشان کرد: در این باره اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی انجام شده و برابر با دستورالعمل ابلاغی از وزارت کشور مبنی بر ممنوعیت ورود اتباع افغانی و تبعات آن در استان به همه شرکت‌کنندگان در همایش‌های فوق‌الذکر اطلاع رسانی شده است.

وی بیان کرد: برگزاری این همایش‌ها با حضور همه دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی و قضایی استان کرمانشاه در سال ۱۴۰۳ استمرار خواهد داشت و با اقدامات قاطع و قانونی کارگروه کنترل و رصد اتباع خارجی استان کرمانشاه اجازه نخواهیم داد اتباع غیر مجاز وارد استان کرمانشاه شوند.

سلیمانی در بخش دیگری از سخنانش به آثار و پیامدهای خروج اتباع اشاره کرد و گفت: پس از دستگیری‌ها  طی بازدیدهای به‌عمل آمده از بخشی از مزارع کشاورزی کوزران، ماهیدشت و بخش مرکزی شاهد به‌کارگیری و اشتغال افراد بومی و محلی بودیم که عمدتا  مددجویان کمیته امداد بودند و نشان می‌دهد این اقدامات در راستای اشتغال‌زایی استان تاثیر به‌سزایی دارد. 

مدیرکل امور اتباع خارجی استانداری کرمانشاه بر ضرورت ایجاد فرصت‌های شغلی برای هم‌استانی‌ها تأکید کرد و گفت: صیانت از نیروی کار ایرانی و کرمانشاهیان عزیز برای ما اولویت دارد.

دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.