دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Monday, 20 May , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 20920 تعداد نوشته های امروز : 4×

آخرین خبرها

سالن های کرمانشاه شرایط تجلیل از هنرمندان معلول را ندارند/تقدیر از هنرمندان معلول در کرمانشاه از حضور دانش بنیان‌ها برای تحول در آموزش گردشگری استقبال می‌کنیم برگزاری اجتماع مردم عزادار کرمانشاه ساعت ۱۰:۳۰ رئیس‌جمهور ایران در حین خدمت‌رسانی به مردم به شهادت رسید اعتراض معاون متوسطه به فعالیت غیرقانونی و زیرزمینی مشاوران تحصیلی در استان مراکز معاینه فنی زیر ذره بین بازرسان معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری کرمانشاه آیا روغن حیوانی برای فشارخون مضر است؟ دریافت اجباری کمک‌های نقدی حین ثبت‌نام دانش آموزان در مدارس ممنوع است چرا نباید به سگ‌های ولگرد غذا بدهیم؟ ضرورت نظارت بیشتر معاونت درمان کرمانشاه بر عملکرد جراحان معبر کولبری مجاز در دروازه شوشمی پاوه بازگشایی می شود توزیع مرسولات پستی در کرمانشاه بیش از حد استاندارد است/مرسولات وارده بیش از صادرات است دانش آموزان می‌توانند کارت ورود به جلسه را یک ساعت قبل از امتحان دریافت کنند دلیل اینکه زنان بیشتر آلزایمر می‌گیرند چیست؟ استان کرمانشاه ۶ بار لرزید سایه سنگین رکود در بازار زرگرهای کرمانشاه خودروهای دارای سرعت غیرمجاز در کرمانشاه توقیف می شوند جشنواره خیرین مدرسه ساز در استان کرمانشاه برگزار میشود/کمک به مدرسه سازی حتی به اندازه یک آجر هم کارساز است جنون غذا برای پول تکرار تجربه ناموفق گذشته در انتخاب مدیران غیربومی کرمانشاه

خواستار ساماندهی وضعیت نابسامان پارکینگ‌های کرمانشاه هستیم
01 اردیبهشت 1403 - 13:03
شناسه : 292849
3
فرماندار کرمانشاه: طلوع‌‌کرمانشاه :  محمدرضا آمویی، از وضعیت نابسامان پارکینگ‌ها به عنوان یکی از دغدغه‌های شهر کرمانشاه یاد کرد و افزود: وضعیت کنونی پارکینگ‌ها مناسب کلانشهر کرمانشاه نیست و به ساماندهی نیاز دارند. وی با بیان اینکه مسئول صدور مجوز احداث پارکینگ‌ در کرمانشاه اتحادیه مربوطه است، گفت: اخیرا دو جلسه مجزا با مدیران این اتحادیه و شهرداری برای ساماندهی پارکینگ‌های شهر کرمانشاه در فرمانداری گذاشته و خواستار تعیین تکلیف وضعیت پارکینگ‌های کرمانشاه شده‌ایم که قرار شده ضمن ارائه برنامه برای تعیین‌تکلیف پارکینگ‌ها، نرخ‌نامه پارکینگ‌ها هم از سوی اتحادیه و شهرداری مشخص شود/آمویی با بیان اینکه خواستار همراهی اتحادیه و شهرداری برای تعیین تکلیف پارکینگ‌های شهر کرمانشاه هستیم، افزود: قرار شده در هفته جاری جلسه‌ای با حضور اتحادیه مربوطه و شهرداری برای تعیین تکلیف پارکینگ‌های شهر کرمانشاه گذاشته شود/فرماندار کرمانشاه با بیان اینکه اگر مکانی فاقد استانداردهای پارکینگ بوده و یا مجوز ندارد باید تعیین تکلیف شود، تاکید کرد: باید در ارتباط با پارکینگ‌ها در شهر کرمانشاه چند نکته مشخص شود، اول اینکه حتما باید فهرست پارکینگ‌های مجوزدار به همراه آدرس دقیق آنها مشخص شده و دوم اینکه نرخ نامه پارکینگ‌ها و ساعت کار آنها، چه در مورد پارکینگ‌های نیمه‌وقت و چه در مورد پارکینگ‌های شبانه‌روزی دقیقا مشخص شود/ نرخ نامه پارکینگ‌ها باید در معرض‌دید مشتریان باشد تا آنها با اطلاع از قیمت پارکینگ، برای پارک خودروهای خود تصمیم‌گیری کنند/ نکته سومی که باید در مورد پارکینگ‌های شهر کرمانشاه تعیین‌تکلیف شود، مشخص شدن ظرفیت دقیق آنها است که در این مورد پارکینگ های شهر باید ملزم به نصب تابلوهای الکترونیک همچون دیگر شهرها شوند تا ظرفیت خالی آنها برای رانندگان مشخص باشد/ وی با بیان اینکه باید الزامات احداث پارکینگ استاندارد مثل الزامی بودن یا نبودن استفاده از دوربین مداربسته در پارکینگ‌ها نیز بررسی شود، گفت: همچنین باید دقیقا مشخص شود که پارکینگ‌داران در قبال خسارت احتمالی وارده به خودروها اعم از خسارت در اثر تصادف و یا سرقت اموال خودرو چه مسئولیتی دارند.
منبع : ایسنا
پ
پ

 فرماندار کرمانشاه گفت: خواستار ساماندهی وضعیت نابسامان پارکینگ‌ها در شهر کرمانشاه هستیم.

 محمدرضا آمویی، از وضعیت نابسامان پارکینگ‌ها به عنوان یکی از دغدغه‌های شهر کرمانشاه یاد کرد و افزود: وضعیت کنونی پارکینگ‌ها مناسب کلانشهر کرمانشاه نیست و به ساماندهی نیاز دارند.

وی با بیان اینکه مسئول صدور مجوز احداث پارکینگ‌ در کرمانشاه اتحادیه مربوطه است، گفت: اخیرا دو جلسه مجزا با مدیران این اتحادیه و شهرداری برای ساماندهی پارکینگ‌های شهر کرمانشاه در فرمانداری گذاشته و خواستار تعیین تکلیف وضعیت پارکینگ‌های کرمانشاه شده‌ایم که قرار شده ضمن ارائه برنامه برای تعیین‌تکلیف پارکینگ‌ها، نرخ‌نامه پارکینگ‌ها هم از سوی اتحادیه و شهرداری مشخص شود.

آمویی با بیان اینکه خواستار همراهی اتحادیه و شهرداری برای تعیین تکلیف پارکینگ‌های شهر کرمانشاه هستیم، افزود: قرار شده در هفته جاری جلسه‌ای با حضور اتحادیه مربوطه و شهرداری برای تعیین تکلیف پارکینگ‌های شهر کرمانشاه گذاشته شود.

فرماندار کرمانشاه با بیان اینکه اگر مکانی فاقد استانداردهای پارکینگ بوده و یا مجوز ندارد باید تعیین تکلیف شود، تاکید کرد: باید در ارتباط با پارکینگ‌ها در شهر کرمانشاه چند نکته مشخص شود، اول اینکه حتما باید فهرست پارکینگ‌های مجوزدار به همراه آدرس دقیق آنها مشخص شده و دوم اینکه نرخ نامه پارکینگ‌ها و ساعت کار آنها، چه در مورد پارکینگ‌های نیمه‌وقت و چه در مورد پارکینگ‌های شبانه‌روزی دقیقا مشخص شود.

وی تاکید کرد: نرخ نامه پارکینگ‌ها باید در معرض‌دید مشتریان باشد تا آنها با اطلاع از قیمت پارکینگ، برای پارک خودروهای خود تصمیم‌گیری کنند.

آموی ادامه داد: نکته سومی که باید در مورد پارکینگ‌های شهر کرمانشاه تعیین‌تکلیف شود، مشخص شدن ظرفیت دقیق آنها است که در این مورد پارکینگ های شهر باید ملزم به نصب تابلوهای الکترونیک همچون دیگر شهرها شوند تا ظرفیت خالی آنها برای رانندگان مشخص باشد.

وی با بیان اینکه باید الزامات احداث پارکینگ استاندارد مثل الزامی بودن یا نبودن استفاده از دوربین مداربسته در پارکینگ‌ها نیز بررسی شود، گفت: همچنین باید دقیقا مشخص شود که پارکینگ‌داران در قبال خسارت احتمالی وارده به خودروها اعم از خسارت در اثر تصادف و یا سرقت اموال خودرو چه مسئولیتی دارند.

آمویی سپس با تاکید بر اینکه کلانشهر کرمانشاه نیاز به احداث پارکینگ‌های جدید دارد، تاکید کرد: به ایجاد پارکینگ‌های جدید به ویژه در بافت مرکزی شهر کرمانشاه نیاز مبرم داریم.

 وی یادآور شد: با توجه به کم عرض بودن معابر بافت مرکزی کرمانشاه، احداث پارکینگ‌های طبقاتی می‌تواند کمک حال شهر در حل مشکل کمبود پارکینگ باشد.

دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.