جمعه, ۱ تیر , ۱۴۰۳ Friday, 21 June , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 21048 تعداد نوشته های امروز : 0×

آخرین خبرها

قطعی مکرر آب و نبود سیستم سرمایشی چالش روزهای گرم مرز پرویزخان قطعی مکرر آب و نبود سیستم سرمایشی چالش روزهای گرم مرز پرویزخان بهار کرمانشاه با باد و گرما به تابستان می‌رسد نابرابری علیه آموزش!/ مقایسه نقشه استانی فقر و معدل امتحانات نهایی در استان‌ها مرگ جویندگان اشیاء تاریخی در گیلانغرب  آمادگی مراکز مشاوره آموزش و پرورش کرمانشاه برای ارائه خدمات به دانش‌آموزان شیوع بی سابقه تب دنگی در جهان/تایید یک واکسن برای ۶ تا ۱۶ ساله ها افزایش ۲۲ درصدی بارندگی‌ها در کرمانشاه و ثبت ۵۴۹ میلیمتر باران از «سیگار الکترونیکی» چه می‌دانید؟ ثبت‌نام کلاس اولی‌ها در کرمانشاه تا ۱۰ تیرماه ادامه دارد آسفالت باند اصلی فرودگاه کرمانشاه ۵۳ درصد پیشرفت دارد ورود رییس کل دادگستری کرمانشاه به موضوع خط انتقال آب سد آزادی شنا چه فوایدی دارد؟  ۳۰ مدرسه کرمانشاه آماده اسکان مسافران تابستانی است مجمع هیات تکواندو کرمانشاه و شائبه مهندسی انتخابات! انهدام باند سارقان منزل در کرمانشاه/ کشف ۶۱ فقره سرقت گندم کاران کرمانشاهی ۸۱ میلیارد تومان دریافت کرده اند ناخالصی بالای مواد مخدر در کرمانشاه/ سودجویان جگرِ گاو و شکلات قاطی «تریاک» می‌کنند! اعلام ۱۰ جایگاه عرضه دام برای عید قربان توسط شهرداری کرمانشاه و باز هم کرمانشاه صدر نشین نرخ بیکاری کشور! خیز دوباره فرودگاه کرمانشاه برای بین‌المللی شدن

استان کرمانشاه ۶ بار لرزید
29 اردیبهشت 1403 - 10:41
شناسه : 293226
1
بررسی رخدادهای لرزه‌ای در هفته گذشته طلوع‌‌کرمانشاه : در هفته گذشته استان کرمانشاه با ۶ زمین‌لرزه با بزرگای بین ۲.۵ و ۳.۸ لرزید و آلونیه استان چهارمحال و بختیاری زمین‌لرزه‌ای به بزرگای ۴ و اشکنان استان فارس زلزله‌ای به بزرگای ۴.۶ را تجربه کردند.  در سومار استان کرمانشاه زمین‌لرزه‌ای به بزرگای ۳.۸، سرپل ذهاب استان کرمانشاه زلزله ۲.۸ و در تازه آباد استان کرمانشاه بعد از دو زلزله ۲.۸ و ۲.۵ و ۲.۶، زمین‌لرزه‌ای به بزرگای ۳.۵ در عمق ۶ کیلومتری رخ داد.
منبع : ایسنا
پ
پ

در هفته گذشته استان کرمانشاه با ۶ زمین‌لرزه با بزرگای بین ۲.۵ و ۳.۸ لرزید و آلونیه استان چهارمحال و بختیاری زمین‌لرزه‌ای به بزرگای ۴ و اشکنان استان فارس زلزله‌ای به بزرگای ۴.۶ را تجربه کردند.

 در سومار استان کرمانشاه زمین‌لرزه‌ای به بزرگای ۳.۸، سرپل ذهاب استان کرمانشاه زلزله ۲.۸ و در تازه آباد استان کرمانشاه بعد از دو زلزله ۲.۸ و ۲.۵ و ۲.۶، زمین‌لرزه‌ای به بزرگای ۳.۵ در عمق ۶ کیلومتری رخ داد.

آلونیه استان چهارمحال و بختیاری با زمین‌لرزه‌ای به بزرگای ۴ لرزید و در اشکنان استان فارس زلزله‌ای به بزرگای ۴.۶ رخ داد. جزئیات زلزله‌های هفته گذشته به این شرح است:

شنبه ۲۲ اردیبهشت

در بلداجی استان چهارمحال و بختیاری دو زلزله ۲.۸ و ۲.۷، در سنخواست استان خراسان شمالی زلزله ۲.۸، در بالاده استان فارس زلزله ۲.۶، در اهل استان فارس زلزله ۲.۸، در سبزوار استان خراسان رضوی زلزله ۲.۷ و در گندمان استان چهارمحال وبختیاری زلزله ۲.۶ رخ داد.

اشکنان استان فارس زلزله ای به بزرگای ۴.۶ در عمق ۱۹ کیلومتری را تجربه کرد و رومرکز این رخداد لرزه ای در ۱۲ کیلومتری اشکنان و ۱۲ کیلومتری اهل استان فارس و ۲۰ کیلومتری بندرمقام استان هرمزگان بوده است. وقوع زلزله ۳.۵ در عمق ۱۱ کیلومتری از دیگر رخدادهای لرزه ای این منطقه بوده است.

آلونیه استان چهارمحال و بختیاری با زمینلرزه‌ای به بزرگای ۴ در عمق ۸ کیلومتری لرزید و کانون آن در ۱۶ کیلومتری آلونیه و ۲۰ کیلومتری گندمان استان چهارمحال وبختیاری و ۲۶ کیلومتری ونک استان اصفهان به ثبت رسید.

یکشنبه ۲۳ اردیبهشت

در دوزین استان گلستان زلزله ۲.۵، در فین استان هرمزگان زلزله ۲.۸، در آلونبه استان چهارمحال و بختیاری زلزله ۲.۷ و در جم استان بوشهر دو زلزله ۲.۶ و ۲.۷ به ثبت رسید.

قیر استان فارس زمین‌لرزه‌ای به بزرگای ۳.۱ در عمق ۹ کیلومتری را تجربه کرد و رومرکز آن در ۷ کیلومتری قیر فارس، ۲۱ کیلومتری دوزه و ۲۳ کیلومتری افزر این استان گزارش شد.

دوشنبه ۲۴ اردیبهشت 

در جم استان بوشهر زلزله ۲.۸ و ۲.۹ و در موچشن استان کردستان زلزله ۲.۶ رخ داد.

سه شنبه ۲۵ اردیبهشت

سومار استان کرمانشاه با زمین‌لرزه‌ای به بزرگای ۳.۸ در عمق ۱۳ کیلومتری لرزید و کانون آن در ۳۳ کیلومتری سومار استان کرمانشاه و ۴۲ کیلومتری صالح آباد و۵۱ کیلومتری چوار استان ایلام گزارش شد.

در یزدانشهر استان کرمان زلزله ۲.۶، در سرپل ذهاب استان کرمانشاه زلزله ۲.۸ و در دهرم استان فارس زلزله ۲.۹ رخ داد.

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت

در گمیش تپه استان گلستان زلزله ۲.۵، در انبار الوم استان گلستان زلزله ۲.۵، در کیانشهر استان کرمان زلزله ۲.۵ و در یکه سود استان خراسان شمالی زلزله ۲.۵ رخ داد.

 در تازه آباد استان کرمانشاه بعد از دو زلزله ۲.۸ و ۲.۵ و ۲.۶، زمین‌لرزه‌ای به بزرگای ۳.۵ در عمق ۶ کیلومتری رخ داد و رومرکز این رخدادهای لرزه ای در ۱۳ کیلومتری تازه آباد، ۲۶ کیلومتری جوانرود و ۳۵ کیلومتری شاهو این استان بوده است.

رابر استان کرمان زلزله ای به بزرگای ۳.۱ در عمق ۱۰ کیلومتری را تجربه کرد و کانون آن در ۲۵ کیلومتری رابر، ۲۵ کیلومتری درب بهشت و ۳۵ کیلومتری لاله‌زار این استان گزارش شد.

پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت

در بهاباد استان یزد زلزله ۲.۵، تازه آباد استان کرمانشاه زلزله ۲.۵ رخ داد.

بندر خمیر استان هرمزگان با زمین‌لرزه‌ای به بزرگای ۳.۱ در عمق ۱۴ کیلومتری لرزید و کانون این رخداد لرزه ای در ۱۵ کیلومتری بندر خمیر، ۳۲ کیلومتری لافت و ۶۰ کیلومتری رویدر این استان بوده است.

کنگ استان هرمزگان با زلزله ای به بزرگای ۳.۶ در عمق ۸ کیلومتری لرزید و رومرکز آن در ۱۰ کیلومتری کنگ، ۱۷ کیلومتری بندر لنگه و ۵۱ کیلومتری جزیره تنب بزرگ بوده است.

جمعه ۲۸ اردیبهشت

بوشکان استان بوشهر زلزله ۲.۸ را تجربه کرد.

دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.