شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Saturday, 20 April , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 20792 تعداد نوشته های امروز : 0×

آخرین خبرها

ما با سامان دهی مخالف نیستیم/محیط زیست نباید ارزان از کنار چالابه بگذرد همراه داشتن حیوانات خانگی به داخل مراکز عرضه غذا در کرمانشاه ممنوع است بیماری‌های شایع فصل بهار پارکینگ‌های کرمانشاه رها شده‌اند بارش پراکنده باران در مناطق شرقی و شمالی کرمانشاه انتشار ۲۸۳ میلیارد ریال اوراق مشارکت سال ۱۴۰۲ شهرداری‌های کشور راه‌اندازی ۹ پروژه مهم کرمانشاه منوط به مصوبه شورای شهر است بیمارستان ‌سرطان‌ کرمانشاه تابستان امسال افتتاح می‌شود «چالابه» سامان می‌گیرد بازدید از اماکن تاریخی کرمانشاه، فردا رایگان است عامل ۸۰ درصد خودکشی‌ها در کرمانشاه از طریق قرص است/سموم کشاورزی عامل خودکشی در مناطق روستایی امسال با خطر افزایش آتش‌سوزی‌ در عرصه‌های محیط‌زیست مواجهیم تکلیف ۴۰۰ واحد صنفی ضایعاتی کرمانشاه چه می‌شود؟ کوچ بهاره عشایر کرمانشاه تا ۱۵ اردیبهشت ادامه دارد ۲۷ هزار نفر در صف «مرگ» قرار دارند بعد از هر کوهنوردی مسیرها غرق در زباله می‌شود/ حال اکوسیستم کوه خوب نیست مسمومیت ۵ نفر بر اثر مصرف قارچ سمی فصلی در کرمانشاه جوان کرمانشاهی جان دوباره به بیماران پیوند عضو بخشید قهوه خورها بخوانند ضبط ۲۰۰ دستگاه ماینر قاچاق در شهرستان کنگاور

فوتبال دارای بیشترین ورزشکار سازمان یافته در کرمانشاه است
03 بهمن 1397 - 12:47
شناسه : 16686
0
طلوع‌‌کرمانشاه :

دبیر هیات پزشکی ورزشی استان کرمانشاه تعداد ورزشکاران سازمان یافته استان تا پایان دی ماه امسال را ۷۰ هزار و ۹۲۸ نفر اعلام کرد./در بین رشته های ورزشی، فوتبال با ۱۲ هزار و ۲۵۸ نفر، ژیمناستیک با ۶۸۲۹ نفر، تکواندو با ۵۹۰۳ نفر، کشتی با ۵۸۸۴ نفر و والیبال با ۵۳۳۹ نفر پنج رشته ای هستند که بیشترین ورزشکاران سازمان یافته را در استان دارند./ امسال تعداد ورزشکاران رشته ورزشی باستانی و پهلوانی استان از ۶۳ ورزشکار با رشد ۶۷۰ درصدی به ۴۸۵ ورزشکار رسیده و این هیات بیشترین رشد را در تعداد ورزشکاران سازمان یافته بین هیات های ورزشی استان داشته است.

پ
پ

 وحید خسروی اظهار کرد: این تعداد نسبت به سال قبل با ۵۳ هزار و ۲۰۵ ورزشکار سازمان یافته، رشد ۳۴ درصدی داشته است.

خسروی در ادامه بیشترین ورزشکاران سازمان یافته استان را به ترتیب مربوط به شهرستانهای کرمانشاه با ۴۳ هزار و ۸۴۰ ورزشکار، اسلام آبادغرب با ۳۵۲۷ ورزشکار و جوانرود با ۳۵۰۶ ورزشکار عنوان کرد.

به گفته دبیر هیات پزشکی ورزشی استان، شهرستانهای ثلاث باباجانی با ۶۸۱ ورزشکار و دالاهو با ۱۰۶۷ نفر، کمترین ورزشکاران سازمان یافته را در سطح استان دارند.

فوتبال دارای بیشترین ورزشکار سازمان یافته

خسروی در ادامه به وضعیت ورزشکاران سازمان یافته رشته های مختلف ورزشی اشاره کرد و گفت: در بین رشته های ورزشی، فوتبال با ۱۲ هزار و ۲۵۸ نفر، ژیمناستیک با ۶۸۲۹ نفر، تکواندو با ۵۹۰۳ نفر، کشتی با ۵۸۸۴ نفر و والیبال با ۵۳۳۹ نفر پنج رشته ای هستند که بیشترین ورزشکاران سازمان یافته را در استان دارند.

وی گفت: هیات های ورزشی ورزش کارگری با ۲۷ نفر، ناشنوایان با ۴۵ نفر و شمشیربازی با ۵۱ نفر نیز کمترین ورزشکاران سازمان یافته را دارند.

رشد چشمگیر ورزشکاران رشته باستانی و پهلوانی

خسروی در خصوص رشته هایی که امسال بیشترین رشد را در تعداد ورزشکاران سازمان یافته داشته اند نیز گفت: امسال تعداد ورزشکاران رشته ورزشی باستانی و پهلوانی استان از ۶۳ ورزشکار با رشد ۶۷۰ درصدی به ۴۸۵ ورزشکار رسیده و این هیات بیشترین رشد را در تعداد ورزشکاران سازمان یافته بین هیات های ورزشی استان داشته است.

وی افزود: تعداد ورزشکاران سازمان یافته هیات بومی و محلی نیز از ۸۶۷ نفر با رشد ۳۳۳ درصدی به ۳۷۴۹ نفر و تعداد ورزشکاران گلف از ۲۴ نفر با رشد ۲۸۸ درصدی به ۹۳ نفر رسیده است./ایسنا

دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.