شنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۱ Saturday, 3 December , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 17207 تعداد نوشته های امروز : 18×

آخرین خبرها

دلیل حذف ایران از جام جهانی چیست؟ گل روزبه چشمی در میان گل‌های باور نکردی جام جهانی تجربه استرس روزانه با افزایش سن کاهش می یابد همه مربیانی که بعد از حذف از جام‌جهانی استعفا دادند/ کی‌روش هم هست! محدوده میدان آزادی تا میدان فردوسی قابلیت اجرای “پیاده‌راه” دارد/ این پروژه به نفع صنوف است ابراز علاقه مدافع کروات‌ به رئال کرمانشاه، مربی سازنده ندارد! توقف صادرات دام زنده از کرمانشاه مجتمع‌های “بین‌راهی” کرمانشاه، با ابتدایی‌ترین امکانات! بیشتر فضاهای شهر کرمانشاه “مناسب‌سازی” نشده/ فقط از پارک “شاهد” استفاده می‌کنیم! شقیری دستاورد مسی و رونالدو را تکرار کرد آشنایی با زیرگروه های آنفلوانزا شهردار فعال کرمانشاه پیگیری مستمری برای اجرای پروژه قطارشهری داشته است/ ریل گذاری قطار شهری کرمانشاه از هفته آینده آغاز می‌شود/ پیشرفت ۱۸۰۰ متری تونل قطار‌شهری کرمانشاه “مه غلیظ” در محورهای کرمانشاه یاکین: پرتغال از قرعه ما خوشحال نیست دویس بهترین بازیکن دیدار کامرون و برزیل شد رکوردشکنی دنی آلوس ۳۹ ساله در ترکیب برزیل رونالدو: به بازیکن کره گفتم ساکت شو هوانگ بهترین بازیکن دیدار کره‌جنوبی – پرتغال شد رکوردشکنی بنتو، سومین صعود کره به دور حذفی و یک رکورد منفی برای پرتغال

منطقه آزاد قصرشیرین باید به محور توسعه استان و اشتغالزایی برای جوانان تبدیل شود
02 مهر 1401 - 10:10
شناسه : 280664
0
استاندارکرمانشاه؛ طلوع‌‌کرمانشاه :

کرمانشاه-پایگاه خبری طلوع-بهمن امیری مقدم بااشاره به اینکه زمین‌های واگذار شده در قالب طرح جامع منطقه آزاد، بایددوباره جانمایی می‌شوند گفت: بااجرای این طرح دست افراد سودجواز منطقه آزاد قصرشیرین کوتاه خواهد شد/وی بازگشایی مرز خسروی را یک تحول مثبت در رونق اقتصادی کرمانشاه ارزیابی کرد و گفت:در نشستی که چند روز پیش به ریاست رئیس جمهور و با حضور استانداران برگزار شد، مطالبات منطقه آزاد قصرشیرین را مطرح و پیگیری کردم/در حال حاضرترکیب اعضای شورای راهبردی منطقه آزاد انتخاب شدند و این شورا باید گام‌های بلندی برای فراهم کردن زیرساخت‌ها و شتاب بخشیدن به اجرایی شدن برنامه‌های اجرایی و توسعه‌ای منطقه آزاد بردارد/استاندار کرمانشاه از صدور دستور توقف واگذاری زمین‌های منطقه آزاد خبر داد و گفت: به سازمان همیاری‌ها دستور داده شده، در موارد واگذاری شده‌ای هم که طبق قرارداد عمل نشده و یا مدت آن‌ها به پایان رسیده، بر اساس قانون، قرارداد‌های واگذاری لغو شوند/ بقیه افرادی هم که خواهان باقی ماندن در منطقه آزاد هستند باید زمین آن‌ها در قالب چهارچوب طرح جامع منطقه آزاد دوباره جانمایی شوند
امیری مقدم در ادامه بر ضرورت دریافت نظرات کارشناسی مجموعه‌های مختلف در روند تدوین طرح جامع منطقه آزاد تاکید کرد و گفت: دیدگاه‌ها و پیشنهادات کارشناسی دانشگاه‌ها، مدیران استانی و همچنین تجربیات مناطق آزاد موفق کشور در روند تدوین طرح جامع باید لحاظ شوند تا طرح نهایی از کلان نگری و جامعیت لازم در حوزه‌های مختلف تجاری، صنعتی، فرهنگی و … برخوردار باشد/وی تشکیل منطقه آزاد تجاری مشترک با عراق در قصرشیرین را یک گام تحول آفرین دانست.

پ
پ

استاندارکرمانشاه گفت: این منطقه باید به یک محور پویا برای توسعه و پیشرفت استان و اشتغال پایدار برای جوانان کرمانشاهی تبدیل شود

بهمن امیری مقدم بااشاره به اینکه زمین‌های واگذار شده در قالب طرح جامع منطقه آزاد، بایددوباره جانمایی می‌شوند گفت: بااجرای این طرح دست افراد سودجواز منطقه آزاد قصرشیرین کوتاه خواهد شد.

وی بازگشایی مرز خسروی را یک تحول مثبت در رونق اقتصادی کرمانشاه ارزیابی کرد و گفت:در نشستی که چند روز پیش به ریاست رئیس جمهور و با حضور استانداران برگزار شد، مطالبات منطقه آزاد قصرشیرین را مطرح و پیگیری کردم.

وی ادامه داد: در حال حاضرترکیب اعضای شورای راهبردی منطقه آزاد انتخاب شدند و این شورا باید گام‌های بلندی برای فراهم کردن زیرساخت‌ها و شتاب بخشیدن به اجرایی شدن برنامه‌های اجرایی و توسعه‌ای منطقه آزاد بردارد .

استاندار کرمانشاه از صدور دستور توقف واگذاری زمین‌های منطقه آزاد خبر داد و گفت: به سازمان همیاری‌ها دستور داده شده، در موارد واگذاری شده‌ای هم که طبق قرارداد عمل نشده و یا مدت آن‌ها به پایان رسیده، بر اساس قانون، قرارداد‌های واگذاری لغو شوند.

وی‌تاکید کرد: بقیه افرادی هم که خواهان باقی ماندن در منطقه آزاد هستند باید زمین آن‌ها در قالب چهارچوب طرح جامع منطقه آزاد دوباره جانمایی شوند
امیری مقدم در ادامه بر ضرورت دریافت نظرات کارشناسی مجموعه‌های مختلف در روند تدوین طرح جامع منطقه آزاد تاکید کرد و گفت: دیدگاه‌ها و پیشنهادات کارشناسی دانشگاه‌ها، مدیران استانی و همچنین تجربیات مناطق آزاد موفق کشور در روند تدوین طرح جامع باید لحاظ شوند تا طرح نهایی از کلان نگری و جامعیت لازم در حوزه‌های مختلف تجاری، صنعتی، فرهنگی و … برخوردار باشد.

وی تشکیل منطقه آزاد تجاری مشترک با عراق در قصرشیرین را یک گام تحول آفرین دانست.

دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.